شهدا با دست بردن در شناسنامه خود باعث هویت و شناسنامه دار شدن امروز ما شدند

تا شهدا – مسوول ستاد شهدای گمنام استان اصفهان در یادواره ۵۰ شهید دانشجوی شهرستان کاشان گفت: امنیت و آسایشی که امروز در کشور بوجود آمده از جانفشانی ها و خون پاک شهداست.
«عبدالمحمود محمودی» همه هستی کشور را مدیون فداکاری شهدا دانست و اظهار داشت: شهدا سردارانی بودند که سر دادند که امروز ما در جهان سرافکنده نباشیم.

وی افزود: این شقایق ها برای دفاع از قرآن و اسلام، جلو آتش دشمن پیکرهایشان را سوزاندند تا امروز ایمان و اعتقادات ما نسوزد و آنان در خاک و خون غلطیدند تا دشمن نتواند ما را در خاک مذلت بنشاند.

محمودی تاکید کرد: آن مردان خدایی و لاله هایی که قامت افراشتند و بدن هایشان تکه تکه شد تا امروز ما مقابل دشمن قامت خم نکنیم و با وحدت و انسجام بتوانیم مقابل زیاده خواهان بایستیم.

وی تصریح کرد: شهدا کسانی بودند که با دست بردن در شناسنامه خود کاری کردند که ما امروز هویت و شناسنامه دار باشیم.

مسوول ستاد شهدای گمنام اصفهان با تاکید بر اینکه شهدای گرانقدر وظیفه خود را در هشت سال دفاع مقدس بخوبی انجام دادند، گفت: وظیفه ما در جنگ نرم سخت و پیچیده است.

بگفته وی امروز با توطئه انگلیس خبیث و رژیم صهیونیستی، تروریست های تکفیری داعش به جنگ دین آمده اند و رسانه های غربی نیز از طریق شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی در حمایت از آنان تبلیغ می کنند.

وی با اشاره به دشمنی استکبار به سرکردگی آمریکا گفت: آمریکا و رژیم پوشالی اسراییل با بحث «هسته ای» ما مشکل ندارند، بلکه با «هستی» ما که همان اسلام ناب محمدی است، مشکل دارند.

گفتنی است این یادواره توسط بسیج دانشجویی و با مشارکت دانشگاه های علوم پزشکی، فنی حرفه ای، دانشگاه آزاد کاشان و دانشگاه جامع کاشان برگزار شد.

شهرستان کاشان بیش از یکهزار و ۷۰۰ شهید تقدیم اسلام کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا