اخبار

شهدا با ایثارگری خود راه زندگی با بصیرت را آموختند

به گزارش تا شهدا؛ یادواره ۳۳ شهید والامقام محله گلمغان محله اردبیل و مدافعان حرم با محوریت شهید آیت اله شیخ نمر باقرالنمر و سردار شهید شاپور برزگر با مشارکت بنیاد استان شامگاه گذشته یکشنبه ۲۰ دی ماه ۹۴ در مسجد بنی هاشم این محله با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، مدیرکل بنیاد اردبیل و سایر مسئولان اداری و نظامی برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلیمن ستوده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل ضمن اشاره به جایگاه شهدا در نزد خداوند متعال عنوان کرد: شهدا همیشه ناظر بر اعمال ما هستند و به لحاظ جایگاهی که در کنار انبیا(ع) و اولیای خدا دارند روز قیامت از ما شفاعت خواهند کرد.
وی با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا حاکی از ادامه دادن راه آنان است، افزود: دفاع از آرمان های شهدا در عصر امروز  اجر و ثواب شهادت را دارد.
ستوده مقابله با ظلم و دفاع از حق مظلوم را از مهم ترین روش ادامه دادن راه شهدا و حفظ آرمان های انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: امروز استکبار و دشمنان اسلام با حمایت از گروه های تکفیری روی در روی انقلاب اسلامی ایستاده اند که باید با آگاهی از نفوذ آنها جلوگیری کرد.
وی با بیان اینکه دشمن با نفوذ در شبکه ها و کانال اجتماعی سعی بر تغییر تفکر جوانان ما را دارد، بیان کرد: امروز دقت به شرایط حاکم همانند جنگیدن و دفاع از مرز و بوم از دوران دفاع مقدس است.
این یادواره با مداحی حماسی یکی از جانبازان گرانقدر و ابراز احساسات پرشور حاضرین به پایان رسید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا