اخبار

شهدا باخدا معامله کردند

به گزارش تا شهدا؛ حجت‎الاسلام حسن هنرمند افزود: نباید فراموش کنیم که انقلاب مابا چه اهدافی شکل گرفت و چه برملت و کشور گذشت، اینگونه است که همه تلاش رابرای ادامه راه شهدایمان بکار می‌بریم.
مدیرکل بنیاد مرکزی رزمندگان انقلاب اسلامی ایران را ازشجاع‌ترین انسان‌ها دانست و تأکید کرد: جوانان انقلابی مابا شجاعت، ایمان به خدا و اتحاد در پیشبرد اهداف امام(ره) و انقلاب اسلامی تلاش کرده و با نثار خون خود باعث تداوم انقلاب و استقلال ایران شدند.
رئیس بنیاد اراک نیز دراین دیدار گفت: توصیه شهدا پیروی از خط امام(ره) و مقام معظم رهبری بوده و پاسداری از این نظام و پشتیبان ولایت فقیه است.
مرتضی انصاریفر درادامه افزود: خانواده‌های شهدا خصوصا والدین گرامی آنها برای ماخیلی عزیز هستند، و ما باید خدمتگزار این عزیزان باشیم، و خدا راشاکریم که این توفیق نصیب ما شده تا درخدمت این سروران گرامی باشیم .
گفتنی است این دیدار صبح روز پنج شنبه ۲۴ دیماه ۹۴، باحضور مديركل بنياد، رضاکمانکش مشاور مدیرکل و رئيس بنياد اراك  درمنزل شهیدان فرهادي و عزيزي انجام شد.
شهید عليرضا عزيزي متولد ۱۳۴۴ درتاريخ ۲۰ آبان ۶۲ درخاك عراق و شهید عباس عزيزي متولد ۱۳۴۷ درتاريخ ۲۸ دی ۶۵ درشلمچه به شهادت رسید و شهید حسن فرهادي متولد ۱۳۴۲ درتاريخ هفتم مرداد ۶۱ درخاك عراق به شهادت رسيد و شهید محسن فرهادي متولد ۱۳۴۰ درتاريخ ۵۹ درمنطقه تپه نوسود به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا