شهدا الگوهای تمام نشدنی هستند

تا شهدا: سردار رضا محمد سلیمانی در دومین روز کنگره ملی سرداران و ۲۴۳۶ شهید استان چهارمحال وبختیاری اظهار کرد: شهدا بهترین الگو برای جوانان هستند وباید جوانان مانند علم، به در جستجوی شهدا باشند.

وی خاطرنشان کرد: در طول تاریخ الگوهای زیادی برای جوانان ما از جوانان سلحشور کشور در عرصه جهاد شهادت سراغ داریم که اوج آن جوانان این کشور در دفاع از انقلاب و میهن و اسلام در ۸ سال دفاع مقدس بود که برخی اکنون زنده اند و پیام رسان آن شهدا و برخی شهدا هستند که پیامشان باقی است. 
فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(علیه السلام) فعالیت‌های خوبی برای برگزاری ستاد کنگره شهدای استان انجام گرفته است و برنامه‌ریزی‌های برگزاری این کنگره از سال‌های گذشته انجام پذیرفته است.
سردار سلیمانی بیان کرد: تا کنون برنامه‌های زیادی در کنگره شهدای استان انجام گرفته است که می‌توان به جمع‌آوری ۵۰۰ هزار سند از اسناد شهدا و دفاع مقدس ، تدوین و نشر ۱۵۰ کتاب با موضوع دفاع مقدس و شهید و شهادت ،برگزاری ۲۴۳۷ ختم قرآن، برگزاری ۲۵۰۰ يادواره شهدا و بيش از ۳۰۰ يادواره در سطح ستادها ساخت تنديس و نصب ۲۴۳۶ لاله با عكس شهدا ،ساخت و افتتاح ۵۲ سوله و سالن به نام شهدا ، آماده سازی ۴۰نماد شهری اشاره کرد.
وی با اشاره به حضور پرشور مردم استان از کنگره شهدای استان گفت: در این دو روز مردم استان از برنامه‌های کنگره استان حضور فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(علیه السلام) خاطرنشان کرد: پیام این کنگره‌ها و یادواره‌ها این است که هر جوان باید یک شهید را الگوی خود قرار دهد، پیام و کلام آن شهید را بخواند، راه و روشش را بداند و زندگی آن شهید را فرا راه آینده خود قرار دهد.


* بسیج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا