شهدا اسوه های بی بدیل خدمت صادقانه هستند/لزوم ادامه راه و مسیر شهدا

تا شهدا: جهانبخش حیدری در منزل شهیدان محمدرضایی و کاکارضا غلامی گفت: شهدا ستاره های درخشانی در آسمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که هیچوقت روشنایی آنها خاموش نخواهد شد.
وی افزود: شهدا در خدمت صادقانه و بدون منت بی مثال و بی بدیل هستند که لازم است این مسیر توسط مسئولین و کارکنان دولت دنبال شود.
فرماندار سرپلذهاب هفته دولت را فرصت مناسبی برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا عنوان کرد و ادامه داد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا خصوصا شهیدان رجایی و باهنر نباید مختص به هفته دولت باشد و بایستی در تمام روزهای سال از این عزیزان یاد شود.
در ادامه این دیدار سلمان حسن پور  گفت: شهدا در دفاع از نظام و نقلاب پرچمی را بلند کرده اند که این پرچ همچنان باید توسط مسئولین افراشته بماند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اظهار داشت: مسیر شهدا یک مسیر روشن و منتهی به سعادت است و قطعا ادامه دهندگان این مسیر نیز به همان سعادتی که شهدا رسیدند خواهند رسید.
وی خانواده های معظم شهدا را الگوی صبر و استقامت در برابر مصائب عنوان کرد و افزود: خانواده های شهدا با صبر زینبی خود مستحق پاداش خداوند هستند که بی شک در کنار شهدای خود محشور خواهند شد.
امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در منزل شهیدان خانواده های این عزیزان را مور دتفقد و دلجویی قرار دادند.
شهید محمد رضایی از شهدای جهادگر شهرستان در تاریخ ۱۳۶۵/۰۲/۱۴ و در منطقه عملیاتی فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید کاکارضا غلامی از شهدای جهادگر شهرستان است که درتاریخ ۱۳۶۸/۰۸/۰۷ و در خاک عراق به درجه رفیع شهادت نائل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا