اخبار

شهدای گمنام بی‌نشانان بهشتی هستند

به گزارش تا شهدا؛ سیدمصطفی کشفی افزود: پاسداشت مقام شهدا و ارج نهادن به ازخودگذشتگی آنان وظیفه‌ای سنگین است و خدمت به خانواده‌های شهدا و جانبازان و دلجویی ازآنان سعادت عظیمی است.
رئیس بنیاد ساوه گفت: برای زنده ماندن و جریان داشتن اهداف و ارزش‌هایی که شهدا و خانواده‌های آنان تمام هستی خود رابه پای آن نثار کردند، لازم و واجب است که همواره مجالس گرامیداشت یاد و خاطره شهدا باشکوه هرچه تمام‌تر توسط تمامی مردم و دستگاه‌ها و نهادها برگزار شود.
وی ادامه داد: نباید دلاوری‌های فرزندان غیرتمند ایرانی به تاریک خانه فراموشی سپرده شود و مبادا باغفلت ما کسان دیگری به جای اینها الگوی نسل بعدی ایران باشند.
کشفی ازشهدا و ایثارگران به عنوان ارزش‌های جامعه یاد کرد و افزود: آنها با جانفشانی دربرابر دشمنان اسلام ایستادگی و با ایمانی که داشتند از اسلام و انقلاب پاسداری کردند.
این مراسم معنوی صبح روز پنجشنبه ۱۵بهمن ۹۴، باحضور خانواده‌های شاهد و ایثارگر، مسئولان و سائراقشار درمسجد انقلاب برگزارشد.
دراین مراسم شرکت‌کنندگان ضمن گلباران و عطرافشانی تربت پاک شهیدان با آرمان‌های والای امام راحل و شهیدان تجدید میثاق کردند.
گفتنی است مسجد انقلاب ساوه پنج شهید گمنام ازدوران دفاع مقدس را  درخود جای داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا