اخبار

شهدای مدافع حرم، انسان هایی برجسته و انقلابی هستند

به گزارش تا شهدا؛ سیدعلی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی به اتفاق حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی، شب گذشته ۳ اسفند ۹۴ با والدین شهید مدافع حرم شهید فیروز حمیدی زاده دیدار و گفتگو کرد .
سیدعلی اکبر پرویزی در این دیدار خدمت به خانواده های شهدا را رسالتی بزرگ و توفیقی ارزشمند خواند و با اشاره به رشادت ها و حماسه های ماندگار شهدا، گفت: شهدا و خانواده های معظم ایشان حق بزرگی بر گردن همه افراد جامعه دارند و ما امیدواریم بتوانیم ادامه دهندگان حقیقی راه شهدا و تبیین کننده آرمان شهدا باشیم .
استاندار خراسان شمالی شهدای مدافع حرم را انسان هایی برجسته و انقلابی خواند و گفت: اگر ما در دفاع از حریم حرم حضرت زینب (س) وارد عرصه شده ایم برای این است که اگر ما در برابر این تهدیدها نایستیم دامنه این تهدیدها گسترش یافته و وارد کشور می شود.
سیدعلی اکبر پرویزی دفاع از مظلومان جهان را از تاکیدات مکرر بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) دانست و ادامه داد: اتفاقات ناگواری که در کشورهای منطقه مانند یمن، بحرین، عراق، سوریه و … توسط ایادی استکبار رقم خورد وظیفه ما را سنگین تر کرده است.
وی خاطر نشان کرد: اگر ما نتوانیم دشمن را در خارج از مرزهای ایران اسلامی مهار کنیم قطعا ایران اسلامی ضربه خواهد خورد اما حضور دوستان ما در سوریه باعث شده است جلوی پیشروی گروه های تکفیری و داعشی گرفته شود و این موفقیت بسیار بزرگی است.
سیدعلی اکبر پرویزی در پایان ابراز امیدواری کرد: با نابودی دشمنان اسلام به ویژه گروه های تکفیری و داعشی و در راس همه اینها آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی ثبات و آرامش در منطقه و دنیا حاکم شود .
گفتنی است در این دیدار خانواده این شهید مدافع حرم انگشتر شهید فیروزی حمیدی زاده را به رسم تبرک به استاندار خراسان شمالی هدیه کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا