شهدای ما بزرگ شد ه مکتب امام حسین (ع) هستند

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام عسگری مدیر کل بنیاد کرمانشاه که به منظور شرکت در مراسم تشیع پیکر پاک دو تن از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس به شهرستان کنگاور سفر کرده بود، به همراه بهرام کیهانزاده رئیس بنیاد این شهرستان ضمن حضور در منزل سه شهید گرانقدر کنگاور با والدین این شهدا به گفتگو پرداخت .
حجت الاسلام عسگری با یاد آوری خاطرات و دلاوری های این شهدای گرانقدر در سال های دفاع مقدس گفت: شهدای ما در فضایی پاک و مملو از اخلاص پرورش یافتند و به همین خاطر بهترین های جامعه ما هستند . 
مدیر کل بنیاد کرمانشاه اظهار کرد: ما هرچه داریم از شهداست و لذا دیدار و سرکشی از خانواده های ایثارگر در حقیقت وظیفه ای است که به فرمایش مقام معظم رهبری، بنیاد به نمایندگی از کل نظام بر عهده دارد تا انشاءالله ما بتوانیم در حد توان مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری را پیگیری کرده و در رفع این مشکلات اقدام کنیم .
وی در ادامه خاطر نشان کرد : عزت ،اقتدار و امنیت کشور مرهون ایثارگری های شهداست و به همین خاطر خدای منعان بهترین درجه و پاداش را به اینها عطا کرد و مرتبه ای را به این عزیزان داد که مطلوب تمامی انبیاء و اولیاء الهی یعنی “شهادت” را عنایت فرمود.
حجت الاسلام عسگری از “شهادت” به عنوان بالاترین عمل نیک انسان های کامل و شایسته یاد کرده و اضافه کرد: شهدای ما در حقیقت بزرگ شده مکتب سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) هستند.
در پایان این دیدار از والدین سه شهید بزرگوار کنگاوریبه نام های شهید عبد الکریم گودینی، شهید عبد العلی خمیس آبادی و شهید حسن دهنو تجلیل به عمل آمد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا