شهدای ما ادامه دهنده راه شهدای کربلا بودند

تا شهدا: در این یادواره محمدرضا حسنی سعدی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع) و شهدای کربلا، افزود: شهدا زنده هستند و در زندگی ما نقش دارند از این جهت برگزاری جلسات مربوط به شهدا بسیار بااهمیت است.

حسنی سعدی ادامه داد: شهدای هشت سال دفاع مقدس تعلیم یافتگان مکتب عاشورا بودند و درس ایثار، شهادت و مقاومت را از شهدای کربلا آموختند.
وی تأکید کرد: استقامت و ایثارگری شهدا و حرمت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس در منطقه و تحولات جهانی بسیار تأثیر گذار است و اگر امروز استکبار جهانی با وجود گروه فاسد و وحشی داعش و تکفیری جرئت نزدیک شدن به مرز ایران اسلامی را ندارند به برکت خون پاک شهدا است.
وی عنوان کرد: امروز پیام شهدا به ما درس مقاومت و ایستادگی می‌دهد که تحت هیچ شرایطی در برابر دشمنان قسم خورده دین و نظام و انقلاب اسلامی سر تسلیم پایین نیاوریم.
 این مسئول گفت: انقلاب اسلامی ما نیز با تأسی از نهضت عاشورا برپا شد و رزمندگان ما شهدای کربلا را سرمشق خود قراردادند و شهدای ما ادامه دهنده راه شهدای کربلا بودند و به جبهه شتافته و با اهدای خون خود به پیروزی انقلاب جامعه عمل پوشاندند.
در پایان از خانواده‌های معظم شهدا تجلیل و قدردانی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا