اخبار

شهدای دانش‌آموز نماد قدرت و استقامت در مقابل دشمن هستند

به گزارش تا شهدا؛ دومین یادواره ۱۴ شهید دانش‌آموز روستای «انداده جوین» با حضور رئیس آموزش و پرورش، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مسئولین ادارات و خانواده‌های شهدا و ایثارگران و دانش آموزان مدارس شهید حسین انداده و شهید نواب صفوی در محل حسینیه مدرسه شهید حسین انداده برگزار گردید.
در این یادواره سرگرد موحدنیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش‌آموز تصریح کرد: نقش نوجوانان و جوانان در دفاع مقدس و در دفاع از حرم حضرت زینب(س) امروز بر کسی پوشیده نیست چرا که امروز همین جوانان هستند که با رشادت و دلیری در مقابل دشمن می‌ایستند و از آرمان‌های خود دفاع می‌کنند.
وی افزود: این نوجوانان و جوانان که از درس و تحصیل خود باز می‌مانند تا با دلاوری در مقابل دشمن بایستند بدون شک نشانه‌ای از قدرت و استقامتی مثال زدنی در خود دارند، ما باید به وجود چنین رزمندگان جوانی که از آرمان‌های اسلام و دین در مقابل کفر دفاع می‌کنند به خود افتخار کنیم.
در این مراسم که به همت و همکاری آموزش و پرورش و ناحیه مقاومت بسیج و بنیاد شهید و امور ایثارگران جوین برگزار شد، مسئولین و مردم حاضر در این یادواره با حضور در گلزار شهدای روستای انداده با شهدای والامقام این روستا تجدید بیعت کردند.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم از خانواده‌های ۱۴ شهید دانش آموز روستای «انداده» با اهدا لوح یادبود تقدیر و تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا