شهدای بحرین در بهشت زهرای تهران

به گزارش تا شهدا، همزمان با سال‌گشت خیزش شیعیانِ مظلوم کشور «بحرین» علیهمزدوران وهابی «آل سعود» و «آل خلیفه»، فردا، پنجشنبه، نام شهدای «انقلاب بحرین» در کنار شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ثبت خواهد شد.
 
 «ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام» مراسم گرامی‌داشت شهدای «انقلاب ۱۴ فوریه بحرین» را، روز پنجشنبه ، ۲۴ بهمن ماه، در بهشت زهرای تهران و در جوار تربت پاک شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می نماید.
 
در این مراسم، از سنگ یادبود ِ شهدای بحرین، که نام بیش از ۱۲۰ شهید انقلاب بحرین بر آن حک شده است، در «قطعه‌ی شهدای نهضت جهانی اسلام» پرده برداری خواهد شد.
 
گفتنی است که روز ۲۵ بهمن ۱۳۸۹، مردم مسلمان بحرین، در اعتراض به نظام حاکم بر این کشور (آل خلیفه)، به خیابان ها ریختند که با هجوم مزدوران آل خلیفه، یکی از تظاهرکننده گان به شهادت رسید و ۱۴ نفر مجروح شدند. بحرینی ها، این روز را «روز خشم» (یوم الغضب) نامیدند و تا امروز، به مبارزاتِ عدالت طلبانه ی خود ادامه دادند. در جریان این انقلاب، تا کنون، بیش از ۱۴۰ نفر از مردم به شهادت رسیده و هزاران نفر مجروح شده اند.
 
«ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام» از امت حزب الله دعوت می نماید با حضور در این مراسم، حمایت و پشتیبانی خود را از مبارزات حق طلبانه‌ی شیعیان مظلوم بحرین اعلام دارند.
 
زمان : پنجشنبه – ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ – ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه
مکان: بهشت زهرای تهران – بین خانه ی شهید و قطعه ۲۶ – قطعه ی شهدای نهضت جهانی اسلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا