شهداء متعلق به يك نسل و يك يك قشر خاص نيستند

به گزارش تا شهدا؛ سیدمحمدرضا صالحی  در اين ديدار خدمت به خانواده شهداء و ايثارگران را افتخاري بزرگ براي مسئولين و مديران در بخش هاي مختلف دانست و تصريح كرد: تمامي مديران و مسئولين بايد بابكارگيري تمامي ظرفيت هاي كاري و اداري خود در راستاي خدمت به خانواده هاي شهداء و ايثارگران تلاش كنند.
وي افزود: خانواده هاي مكرم شهداء ، عزيزترين اعضاي خانواده خود را تقديم اسلام ، انقلاب اسلامي،قرآن و امام راحل(ره) كردند كه اين امر از قلبي مطمئن و ايماني راسخ سرچمشه مي گيرد.
وي خاطرنشان ساخت: خدمتي كه خانواده هاي شهداء به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و انقلاب اسلامي كردند داراي اجري الهي و پاداشي اخروي است ؛ چرا كه آنها به مسيري كه انتخاب كرده بودند ايمان و اعتقاد قلبي داشته و هيچگاه از اين انتخاب پشيمان و نادم نشدند.
وي به نقش شهداي عزيز در اقتدار و قدرت ايران اسلامي در عرصه هاي مختلف در دنياي امروز اشاره كرد و ادامه داد:اگر شهداي عزيز و خانواده هاي آنها نبودند ،امروز ايران به عنوان يك كشور مقتدر و قدرتمند نمي توانست در عرصه هاي مختلف به ايفاي نقش بپردازد.
رییس بنیادشهید وامورایثارگران چهاردانگه ، با بيان اينكه امروز ايران به عنوان يكي از امن ترين كشورهاي دنيا مورد توجه قرار دارد، گفت: اين امنيت و صلابت به بركت حضور و وجود شهداي عزيز وخانواده هاي معظم آنها است كه آن را با نثار جان خود براي ما به ارمغان آورده اند.
صالحی، ادامه داد:‌ اينكه امروز در حل تمامي معادلات سياسي ،منطقه اي و بين المللي ايران را به عنوان كشوري تاثيرگذار مي شناسند به بركت جان فشاني هاي شهداء ،آزادگان ، رزمندگان، بسيجيان و مقاومت خانواده هاي عزيز آنها است.
وي به نقش خانواده ها و فرزندان شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي در زمينه هاي مختلف اشاره كرد و افزود: اين عزيزان نيز با تاسي از منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي تا پاي جان ايستاده اند و در راه صيانت از ارزش هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران يك لحظه غفلت نمي كنند و در صحنه هاي مختلف اجتماعي، اقتصادي ، سياسي و فرهنگي منشاء خدمات ارزشمندي هستند.
اين گزارش حاكيست،رییس بنیادشهید وامورایثارگران چهاردانگه با حضور در منزل مادر شهيد اسماعیل عیوضی  كه در تاریخ ۲۵ دی ماه ۱۳۶۵   در منطقه عملياتي ميمك به درجه رفيع شهادت رسيده بود و نيز ایوب نیکوبین  دانشجوي كارشناسي پليس قضايي درسال ۱۳۴۲متولد ودر تارخ ۲۲اسفندماه سال ۱۳۶۳درجزاير مجنون به درجه رفيع شهادت نائل آمد؛ديدار كرده و آنان را مورد تفقد قرار داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا