اخبار

شهداء سرمشق و الگوي جاودان براي تمام نسل‌ها هستند

به گزارش تا شهدا؛ سیدمصطفی کشفی باابراز خرسندی ازتوفیق حضور درمنزل شهید، افزود: دوران دفاع مقدس که ازیک سو سراسر صبر و صلابت و تکریم فخر و شرافت است و ازسویی تعمیم شور و تحصیل نور هدایت وتجلیل، باید این قسمت ازتاریخ دراذهان همه نسل‌ها ماندگارشود.
رئیس بنیاد ساوه همچنین از دست اندرکاران ترویج فرهنگ ایثاروشهادت خواست که شورآفرینی ایثارگران را درتمام طول سال به تصویر بکشند تاخاطرات طلایی و خوش آن دوران همچون گنجینه‌ای نفیس دراذعان تداعی شود وخاطرات شهدا و رزمندگان برای نسل جدید، مأنوس شود، زیرا ملت ایران هشت سال دفاع مقدس، قاطعانه درمقابل تمام دنیای استکبار ایستادند و امروز نیز درعرصه‎های مختلف به موفقیت‎های غرورآفرین دست یافته و خود را به جهانیان اثبات کردند.
وی بابیان اینکه باید همواره یاد و خاطره پیشکسوتان جهاد وشهادت را زنده نگهداریم افزود: رهنمودها و پیشنهادات والدین معظم شهدا که یادگاران شهدا هستند، همواره به عنوان چراغی، راهنمای ما درمسیر خدمت به این عزیزان است.
این مقام مسئول گفت: باارزشترین ما یملک درنزد انسان جان او است وشهیدان برای انجام خدمتی که همانا حفظ کیان کشور و اسلام باشد از جان خود گذشتند وحال وظیفه ماست که پای دردودل عزیزان شهدا بنشینیم و گره ازکارشان بگشائیم وهمچنین برخود ببالیم که خداوند توفیق داده درجمع این یادگاران حاضر شویم.
کشفی افزود: والدین شهدا گنجینه‌های عصرند و جایگاه پدران و مادران شهدا درعالم قیامت رفیع است که برای داشتن چنین مقامی همه به آنها غبطه می‎خورند.
گفتنی است این دیدار روز شنبه ۱۰بهمن درمنزل شهید مرتضی بیدقدار انجام شد.
شهیدمرتضی بیدقدار درسال ۷۸ درخط مرزی موسیان به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا