شهادت محور اصلی تفاوت انقلاب اسلامی با دیگر انقلاب‌های جهان است

به گزارش تا شهدا؛ سردار بهمن امیری مقدم در یادواره ۱۰ شهید نیروی انتظامی جغتای که در محل مسجد جامع این شهر برگزار شده بود تصریح کرد: معنای شهيد با مرگ آگاهانه همراه است چراکه  شهيد مرگ خود را انتخاب مي كند و بدون شک این انتخاب بهترین انتخاب یک فرد در دوران زندگی‌ اش است.
وی افزود: شهدا براي حفظ ارزشهاي اسلامي و انقلابي این نظام ولایی به شهادت رسیدند و همین شهادت است که انقلاب اسلامی ما را با دیگر انقلاب‌های جهان متفاوت کرده است.
امیری مقدم خاطر نشان کرد: امروز دشمنان قسم خورده ایران اسلامی برنامه‌های زیادی براي ازبين بردن ارزشها و آرمان‌های ما دارند پس بنابراین باید مراقب کوچکترین حرکت آنها باشیم.
وی افزود: شهدا با رفتن خود سعی بر این داشتند که ضدارزش‌ها بر جامعه حاکم نشود، همه ما باید این موضوع را بدانیم که شهدا روشنگران راه سرنوشت براي ملت ایران اسلامی هستند.
در ادامه این یادواره حجت الاسلام موحدی‌پور امام جمعه جغتای با بیان اینکه خون از دست رفته شهدایی که جان خود را در راه حفظ امنیت کشور فدا کرده‌اند با فرهنگ سازی احیا می‌شود، تصریح کرد: نا‌امني فقط سرقت و قاچاق نيست بلکه این موضوع می‌تواند در هر سطحی از جامعه نمود پیدا کند.
وی افزود: تمام مردم بايد این موضوع را در درون خود به وجود آورند که هرکدام ماموری برای حفظ امنیت کشور باشند چراکه با این حرکت مفید دیگر جامعه در برابر اتفاقات مختلف بی‌تفاوت نمی‌شود.
لازم به ذکر است در يادواره شهداي نيروي انتظامي جغتاي فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان‌هاي سبزوار، جوين، جاجرم وجغتاي حضور داشتند، همچنین فرماندار، امام جمعه و خانواده‌های شاهد و ایثارگر این شهرستان با حضور در این یادواره یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی را گرامی‌داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا