شهادت عزت ابدي و کمال انسانی است

به گزارش تا شهدا؛ نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با همراهی منصور کتان باف شهردار منطقه ۲۰ و اعضای شورای شهر و حسین نصراله رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری با خانواده شهید “سردار حاج کاظم رستگار” دیدار و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد .
نصیری گفت : درسی که شهدا در تاریخ اسلام به جای گذاشتند درسی فراموش نشدنی و ماندگار است
نصیری افزود  : شهدای ما عاشق ایثار و شهادت بودند و با این تفکر در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند و با شهادت خواهی و فداکاری و ایثار شهدا موجب عزت و آبروی نظام اسلامی شدند .
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران دیدار با خانواده شهدا را وظیفه همه مسئولان دانست و افزود:از همه مسئولانی که در سمت و سوی خدمت به خانواده شهدا که کمترین آن دیدار و سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران است تقدیر و تشکر می نمائیم.
گفتنی است شهید “حاج کاظم رستگار” تنها فرمانده بومی استان تهران بوده است و در سال هزارو سیصدو سی و نه در تهران بدنیا آمد و دارای یک فرزند دختربودکه با اعزام از سپاه به عنوان  فرمانده لشگر ۱۰سیدالشهداء در تاریخ سیزدهم آبان ماه هزارو سیصدو نودو چهار به فیض شهادت نائل آمد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا