اخبار

شهادت در راه خدا بالاترین نیکی هاست

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام عسگری در سفر خود به شهرستان صحنه جهت شرکت در مراسم شهید معظم رضا عباسی، در حاشیه این مراسم به همراه سعید احمدی رئیس بنیاد صحنه در منزل شهید معظم گودرز اکبری حضور یافت و با والدین این شهید بزرگوار به گفتگو پرداخت.
در این دیدار صمیمی حجت الاسلام عسگری با تجلیل از رشادت های شهدای والامقام و صبر و اسقامت خانواده های این عزیزان اظهار کرد: آرامش و امنیت کشور حاصل این رشادت ها و صبر شکیبایی خانواده های بزرگوار این عزیزان است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: در حقیقت این صبر و مقاومت شما خانواده های ایثارگر، پشتوانه محکم نظام و تداوم بخش راه شهدای گرانقدر است.
حجت الاسلام عسگری شهادت در راه خدا را بالاترین نیکی خواند و اظهار کرد: شما در این مسیر با خدای متعال معامله کرده و در معامله با خدای متعال چیزی به جز سود نصیب انسان نمی شود.
وی در خاتمه با اشاره به این نکته که این خون های پاک متعلق به کل جامعه است، اضافه کرد: ما باید تلاش کنیم تا یاد و خاطره شهدا و یاد این خون های پاک در اذهان و افکار مردم باقی مانده و این ایثارگری ها به فراموش سپرده نشود و این خانواده های معظم ایثارگران هستند که در این مسیر وظیفه سنگین تری را بر عهده داشته و بایستی از هیچ کوششی فرو گذار نباشند.
در پایان این دیدار ضمن بررسی مشکلات این خانواده ایثارگر، از والدین شهید معظم گودرز اکبری تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا