شهادت جانباز ۷۰ درصد فرهنگی

تا شهدا: روز گذشته ، روح بلند و ملکوتی شهید جانباز محمد رضا عبدالکریم زاده رزمنده و جانباز ۷۰% فرهنگی این ناحیه به خیل عظیم شهدا پیوست .
محمد حسن فرهادی مدیر آموزش وپرورش ناحیه ۶ مشهد ، به مناسبت شهادت جانباز ۷۰درصد ” محمد رضا عبدالکریم زاده ” پیامی صادر و ضمن ارج نهادن به مقام شامخ آن شهید بزرگوار و عرض تسلیت به خاندان محترمشان و خصوصا جامعه بزرگ فرهنگیان، برای جمیع بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند منان مسئلت نمود. در این پیام آمده است:
 بسم رب الشهداء و الصدیقین
جانبازان اسناد زنده‌ای از فرهنگ غنی ایثار وجهاد می باشندکه تداوم‌بخش روح سلحشوری ومقاومت در جامعه به ویژه درمیان نسل‌های آینده‌ساز انقلاب اسلامی هستند که فیض وجودی آنان یکی پس از دیگری به عطر آسمانی شهادت، عالم را عطرآگین می‌کند و فضای جامعه را به خیر و صلاح رهنمون می‌سازد.
پل شهادت اصلی ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدا باعبور از این گذرگاه درخشان برای همیشه جاویدان باقی می مانند و عزت وسربلندی را برای ملت شریف ایران به جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ حسینی(ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموختند.
با خبر شدیم که یکی دیگر از مردان آسمانی و هم تبار کربلاییان به فیض عظیم شهادت نائل آمده و روح بزرگشان با ارواح شهدای والامقام در ملکوت اعلی ماوی گزیده است.
اینجانب نیز به نوبه خود شهادت وعروج آسمانی پرنده سبکبال جانباز ۷۰درصد محمد رضا عبدالکریم زاده را که سال های طولانی آثار زیانبار شیمیایی را تحمل کرد و در راه حفظ ارزش های والای انقلاب اسلامی کوشید، خدمت همه ملت شریف ایران خصوصاً جامعه بزرگ فرهنگیان وخانواده معظم ایشان تسلیت وتهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند متعال بر علو درجات معنوی ایشان افزوده و بر خوان گسترده اولیاء الله و شهیدان والامقام خصوصاً ائمه معصومین(علیهم السلام) میهمان گرداند.
شهید محمد رضا عبدالکریم زاده از فرهنگیان جانباز بوده که در کردستان،منطقه عملیاتی حاج عمران به افتخار جانبازی نائل می شود و در گذشته نیز قسمت دبیرخانه ناحیه ۶ مشهد مشغول به خدمت بود .
مراسم تشییع پیکر این شهید والامقام شنبه ۱۰/۵/۹۴ ساعت ۹ صبح از میدان نواب صفوی (پنجراه خیابان) به سمت حرم مطهررضوی برگزار می گردد . از کلیه همکاران جهت شرکت در این مراسم دعوت بعمل می آید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا