شمیم شهدا بار دیگر در دارالمومنین همدان پیچید

تا شهدا: شمیم خوش شهدا بار دیگر در دارالمومنین همدان پیچید، این بار ورود شهدای گمنام که همواره مایه خیر و برکت هستند با باران رحمت الهی حال و هوای دیگری به دارالمجاهدین بخشید.

امسال از آستانه ماه محرم الحرام همدان میزبانی بزرگ‌مردانی را داشت که تا ابد به آنان و هشت هزار شهید دیارش افتخار می‌کند.
مردم همدان که همواره در تمامی صحنه‌ها حاضر بوده و هستند در مراسم استقبال از شهدا و تشییع پیکر مطهر این دلیرمردان نیز باشکوه ظاهر می‌شوند و با حضور خود حماسه‌ای وصف‌نشدنی به نمایش می‌گذارند تا مایه آرامش دل دوستان و هراس دشمنان شود.
شکوه این حماسه‌ها را می‌توان در تشییع پیکر مطهر سردار شهید همدانی و شهدای مدافع حرم به نظاره نشست که همه آمدند و بار دیگر با آرمان‌های شهدا و انقلاب اسلامی عهد و پیمان بستند و حق مطلب را ادا کردند.
امروز نیز با ورود شهدای گمنام به استان، همان حال و هوا تکرار می‌شود و چه بسا باشکوه‌تر ….
زیر باران رحمت الهی همه مردم شهر آمده بودند تا به شهید گمنام سلامی دوباره کنند.
فریادهای «لبیک یا حسین»، «مرگ بر آمریکا» «مرگ بر اسرائیل» و… در همه جا به گوش می‌رسید، گویا مردم با سر دادن این شعارها می‌خواستند بگویند:
ای شهید گمنام هنوز راهت ادامه دارد….
هنوز ما هستیم، هنوز غیرت این مردم برای دفاع از ارزش‌های اسلام به جوش می‌آید، پس خیالت راحت…
ای شهید گمنام! هنوز ایستاده‌ایم، خیالت راحت…
هنوز مبارزه ادامه دارد و تا آخرین قطره خون در برابر ظلم می‌ایستیم،
خیالت راحت…
هرگز ولی فقیه خود را تنها نمی‌گذاریم،خیالت راحت…
در این مراسم که از میدان امامزاده عبدالله همدان و با حضور امام جمعه، فرماندهان نظامی و انتظامی، نمایندگان مجلس و مسئولان استانی و اقشار مختلف مردم آغاز شد، پیکر پاک شهید گمنام در میان اندوه و حزن بر دستان مردم دارالمومنین همدان تشییع شد.
در ادامه مراسم نیز آیت الله غیاث‌الدین طه‌محمدی امام جمعه همدان بر پیکر مطهر شهید گمنام نماز خواند و پیکر مطهر شهید در محوطه میدان صبحگاه سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان به خاک سپرده شد.
گفتنی است این شهید گمنام ۱۶ ساله در جزیره مجنون و در عملیات خیبر به شهادت رسیده بود و در آستانه هفته بسیج دانش‌آموزی و هفته استکبارستیزی با حضور باشکوه مردم به ویژه جوانان در سپاه انصارالحسین(ع) همدان خاکسپاری شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا