شش دفتر برای وصیت

تا شهدا: مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام این خبر گفت: مجموعه وصیت نامه کامل شهدای استان ایلام شامل چهار دفتر و استان سیستان و بلوچستان در دو دفتر و همچنین گزیده موضوعی وصایای شهدا با عنوان رهبری و ولایت فقیه در پانزده دفتر  بزودی توسط نشر شاهد منتشر می شوند.

شهبازی ادامه داد: همچنین مجموعه وصیت نامه کامل شهدای استان اردبیل در ۱۰ دفتر و همدان در ۷ دفتر  در حال آماده سازی نهایی  برای چاپ و انتشار می باشند.
وی خاطر نشان کرد: تالیف و انتشارآثار مستند شهدا و ایثارگران در اولویت برنامه های نشر شاهد قرار دارد و پیش از این نیز ۱۷ عنوان  کتاب وصیت نامه کامل شهدا مربوط به استان های کهگیلویه و بویر احمد (۳ دفتر)، کردستان (یک دفتر) و سمنان (۱۳ دفتر) منتشر گردیده و در سال جاری اهتمام جدی به انتشار مجموعه وصیت نامه کامل شهدای سراسر کشور و به تفکیک استانی  بوده و با تدابیر و سیاست هایی نظیر جلب مشارکت سازمانها و نهادهای پژوهشی کشور درصدد تسریع در روند انتشار«مجموعه وصیت نامه کامل شهدا» است.
شهبازی ادامه داد: کتابهای؛«طبیبان عرشی»، «بلاجویان دشت کربلایی»، «جنگ من زندگی من» و مجموعه «قلم های بهشتی؛ گزیده موضوعی وصایای شهدای سیستان» به عنوان کتابهای تازه و چاپ اولی نشر شاهد هستند .
مدیر کل اسناد انتشارات  بنیاد شهید و امور ایثارگران  در پایان اظهار کرد: کتاب « چیزی به پنج عصر نمانده» با موضوعداستان زندگی شهدای مدرسه پیروز بهبهان، «ساعت مچی» و «کسی که هیچ وقت گم نمی شود»؛مجموعه خاطرات شهید مهدی باکری برای مقطع سنی کودکان به قلم نرگس آبیار و دو کتاب «بهار ناتمام» در قالب شعر و «بهار و بابونه» در قالب داستان کودکان، در روزهای آینده توسط نشر شاهد  منتشر و در اختیار علاقمندان آثار مکتوب حوزه ایثار و شهادت  قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا