اخبار

سه شهید والامقام در ورامین تشییع شدند

به گزارش تا شهدا؛ امیر پور جوادی گفت: شهیدان کنی، جان رحیمی و جعفری شهدایی بودند که روز جمعه ۹ بهمن تشییع و به خاک سپرده شدند.
وی ادامه داد: شهید علیرضا کنی از شهدای تازه تفحص شده دوران جنگ است که در شهرستان ورامین تشییع شد. همچنین شهید مدافع حرم علی جان رحیمی در جوادآباد ورامین و شهید مدافع حرم محمد حسین جعفری در خیرآباد ورامین در روز جمعه ۹بهمن ماه سال ۹۴ تشییع شدند.
وی با بیان اینکه رنج و زحمتِ زنده نگهداشتن خون شهید از خود شهادت کمتر نیست، افزود: مردم و همه مسوولان باید در حفظ خون پاک شهدا و ترویج فرهنگ شهادت کوشا باشند که خوشبختانه مردم شهرستان ورامین همگی شهید پرور و در این راستا بسیار فعال عمل کرده اند.
پورجوادی در پایان، افزود: شهدای مدافع حرم در این دوره از زمان به ما نشان داده اند که همچنان راه شهدای جنگ تحمیلی را ادامه می دهند و این خود جای تأملی عمیق برای همه مردم و مسوولان است.
لازم به ذکر است، شهید علیرضا کنی سال ۶۲ به جبهه اعزام شد و در عملیات والفجر ۲ در منطقه عملیاتی حاج عمران به درجه رفیع شهادت نایل آمد و پیکر این شهید بزرگوار اخیرا از طریق پلاک احراز هویت شد. خانواده این شهید سعید، پس از ۳۲ سال با پیکر مطهر وی دیدار کردند.
همچنین، شهید مدافع حرم علی جان رحیمی ۲۴ ساله نیز پس از بارها حضور در صف مبارزه با داعش جنایتکار در ۶ آذرماه به درجه شهادت نائل شد. شهید محمد حسین جعفری هم متولد ۱۳۷۱ در شهرستان ورامین چشم به جهان گشود و در دهه آخر صفر سال جاری به درجه شهادت نایل امد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا