اخبار

سلاح و ابزار اصلی همسران شهدا، قرآن است

به گزارش تا شهدا؛ آیت الله سیدمجتبی حسینی در جمع لشکر قرآنی یک هزار نفری همسران شهدا مشهد مقدس، تصریح کرد: خدا را شاکرم در جمع افرادی حضور دارم که همسران آنها با رشادت در مقابل دشمن بعثی ایستادند و از آرمان‌ها و ارزش‌های یک ملت دفاع کردند.
وی با بیان اینکه واژه لشکر قرآنی همسران شهدا معنای بسیاری را در دل خود جای داده است، تاکید کرد: معنای واژه لشکر در این عبارت نشان از آمادگی دفاعی همسران شهدا در مقابل تهاجم دشمن دارد.
نماینده ولی فقیه در کشورهای عراق و سوریه خاطرنشان کرد: وجود نظم خاص و واحد در کنار اهداف ارزشمند و متعالی، معنای مهم دیگری است که در عبارت لشکر قرآنی همسران شهدا نهفته است.
وی افزود: سلاح و ابزار اصلی لشکر قرآنی همسران شهدا بدون شک تنها قرآن است که این افراد با تکیه بر همین هدیه آسمانی به اهداف متعالی خود دست می‌یابند.
آیت الله حسینی خاطرنشان کرد: بدون شک استفاده از سلاح قرآن برای جلوگیری از فتنه و نفاق در جامعه بسیار موثر است.
وی بیان کرد: لشکر قرآنی همسران شهدا باید در درجه اول تقوای خود را که همان عمل به واجبات و مستحبات است را ارتقا و تعالی دهد.
آیت الله حسینی افزود: همسران شهدا در هشت سال دفاع مقدس از خود رشادت‌های بسیاری به جای گذاشتند و امروز نیز در قالب لشکر قرآنی همسران شهدا از خود دلاوری‌ها، رشادت‌ها و فعالیت‌های چشمگیر بسیاری به جای می‌گذارند.
آیت الله حسینی با بیان اینکه باید قدر نعمت ولایت و ولی فقیه را در کشور خود بدانیم، تصریح کرد: باید با قدر دانستن این دو نعمت و استقلال نظام جمهوری اسلامی ایران، خون شهدایی را که در راه به دست آوردن این نعمات ریخته شد را از یاد نبریم، چرا که استقلال امروز این آب و خاک مرهون خون‌های شهدای راه انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا