سفر معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید کشور و هیئت همراه به استان بوشهر

به گزارش تا شهدا؛ صبح امروز، سیدمنصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و دبیر هیئت امنای بنیاد شهید کشور به اتفاق هیئت همراه طی سفری دو روزه به استان بوشهر در فرودگاه بین المللی بوشهر مورد استقبال مدیر کل و معاونین بنیاد شهید بوشهر قرار گرفت.
دکتر میرمرادی و هیئت همراه در بدو ورود خود به بوشهر با حضور در گلزار شهدا و استقبال مدیر کل، معاونان بنیاد شهید و تنی چند از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با خیرمقدم فرزند شهید شاهینی، مورد خطاب قرار گرفت.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید کشور با حضور بر قبور مطهر چند تن از شهدای گلزار بهشت صادق با اهدای گل و نثار فاتحه به مقام شامخ این عزیزان ادای احترام نمود.
دبیر هیئت امنای بنیاد شهید کشور در ادامه با حضور در گلزار شهدای گمنام با نثار گل و فاتحه طی سخنانی به بیان اهداف خود در این سفر دو روزه پرداخت.
وی گفت: با توجه به این که گلزار شهدای بوشهر در مرکز شهر قرار دارد و حسینیه ای نیز در آن تعبیه شده است، خود بهترین راه ممکن جهت تسهیل در امر دسترسی شهروندان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به این زیارتگاه مقدس می باشد.
دکتر میرمرادی افزود: با توجه به اتمام کار ساماندهی گلزار مطهر شهدای استان در سال ۹۴، می طلبد تا در راستای توسعه و تجهیز این گلزارها در مراکز استان و شهرستان ها طراحی جدیدی صورت پذیرد تا مردم عزیز با امکانات رفاهی و فرهنگی بیشتری در مراجعات خود به این مراکز روبرو شوند.
معاون توسعه مدیریت و دبیر هیئت امنای بنیاد شهید کشور خاطر نشان ساخت: با توجه به طراحی ویژه معماری این گلزار شهدا می طلبد تا در راستای ادامه توسعه و تجهیز فضای داخلی گلزار، به فضای بیرونی و نمای آن با توجه به این که چشم انداز خاصی دارد آسیبی وارد نشود.
وی گفت: امیدواریم تا با گشایش حوزه اعتباری در این راستا به توفیقات خوبی دستیابی پیدا کنیم که جا دارد از حسن نیت و فعالیت خوب و چشمگیر بنیاد شهید استان به ویژه حجت الاسلام تشکری و معاونین پر تلاش وی تقدیر و تشکر نماییم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا