سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا و در قالب طرح «نیابت»

به گزارش تا شهدا  به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر کاوه جاسب معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خوزستان، با اعلام این خبر گفت: داوطلبان این جمعیت، سرکشی از خانواده معظم شهدا و جانبازان را در قالب طرح «نیابت» سازمان داوطلبان، در اولویت برنامه‌های خود برای ایام مختلف سال قرار داده‌اند.
 
وی در توضیح طرح نیابت تصریح کرد: این طرح برای سومین ‌سال پیاپی از سوی داوطلبان جمعیت هلال احمر در سراسر کشور به اجرا در آمد و برنامه‌های صورت گرفته در قالب آن به دلیل ماهیت انسان دوستانه خود، توانست نگاه ویژه صلیب سرخ جهانی را به سوی خود جلب کند.
 
دکتر جاسب، افزود: داوطلبان این جمعیت در سراسر استان در قالب این طرح، به دیدار خانواده معظم شهدا و جانبازان، معلولان جسمی و حرکتی و سالمندان رفته و فارغ از سن، سمت و رتبه اجتماعی خود، با پوشیدن لباس داوطلبی جمعیت هلال احمر به همدلی، مراقبت و پرستاری از این عزیزان پرداخته و هرجا که نیاز بود، آشپزی و انجام امور شخصی و محوله از سوی آنها را نیز برعهده گرفتند.
 
وی خاطرنشان کرد: بیش از ۶۰۰ داوطلب جمعیت هلال احمر استان در ۶ ماهه نخست امسال نیز با همکاری و همراهی پزشکان داوطلب، در انجام این سنت حسنه و خداپسندانه پیش‌قدم شد و در مجموع ۲۲۴ خانواده شهید و ایثارگر، ۸۸۶ سالخورده و ۳۶۳ بی فرزند از برکات این طرح بهره مند شدند.
 
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خوزستان، با اشاره به توزیع بسته های غذایی و بهداشتی به ارزش ۵۲۰ میلیون ریال بین خانواده های نیازمند، عنوان کرد: در این طرح خداپسندانه به بیش از ۲ هزار نفر و به ارزش ریالی ۴۷۶ میلیون ریال خدمات درمانی ارائه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا