اخبار

سرلوحه وظایف بنیاد تکریم جامعه ایثارگری است

به گزارش تا شهدا؛ جهانشاه کریمی نیا در گفتگو با خبرنگار مطلع الفجر اظهار کرد: بنیاد شهد و امور ایثارگران به عنوان مجموعه ای خدوم و خدمت گذارتکریم خانواده های معظم شهدا و جانبازان را در سرلوحه وظایف خود دارد و در این راستا اجرای دوره های آموزشی و مهارتی از اهم رسالت های جاری در این نهاد محسوب می گردد.
وی تصریح کرد: کلاس های آموزشی مهارت های اساسی زندگی ویژه همسران و خانواده های شاهد در حال برگزاری است که در این دوره آموزشی خدمات مشاوره به صورت فردی و گروهی ارایه گردید.
کریمی نیا افزود: در کلاس های گروهی کارشناس روانشناسی مطالبی را پیرامون مهارت های زندگی، مهارت برقراری ارتباط، مهارت جرأت مندی، حریم شخصی، ویژگی افراد پرخاشگر، افراد جرأت مند، افراد سلطه گر و همچنین اصول حاکم بر ارتباط به عنوان مدرس تدریس و به گفتگو جمعی در این مباحث پرداخت.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان غرب در خصوص این دوره از کلاسهای آموزشی یاد آور شد: این دسته از کلاس های اموزشی که به منظور تعالی سطح آموزش های مهارتی، آگاهی بخشی، مشاوره ای و تقویت مهارتهای زندگی و تربیت فرزندان، ازدواج، احکام و اخلاق و امر به معروف و نهی از منکر و حوزه پیشگیری از اعتیاد برگزار می شود ،عمومأ به صورت دوره ای و هر سال در یک بازده زمانی مشخص به عنوان خدمتی از سوی بنیاد برای خانواده معظم شهدا برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا