سركشي از خانواده شهدا، پاسداشت ارزش‌هاي دفاع مقدس است

تا شهدا: پدر شهيد عبدالمجيد شعيري با اشاره به ديدار با رييس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس گفت: ديدار با سردار كارگر باعث قوت قلب و خوشحالي ما شد و انتظار ما خانواده هاي شهدا اين است كه مسئولين، ارزش هاي دفاع مقدس را فراموش نكنند.
پدر شهيد عبدالمجيد شعيري با اشاره به ديدار با سردار كارگر اظهار داشت: ديدار با رييس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس باعث قوت قلب و خوشحالي ما شد و انتظار ما خانواده هاي شهدا اين است كه مسئولين، ارزش هاي دفاع مقدس و شهدا را فراموش نكنند.
وي افزود: سركشي و حضور در منزل خانواده هاي شهدا نشان از قدرداني مسئولين و توجه آنها به راه مقدس اين شهداي عزيز دارد و بايد همه ملت ايران خصوصا مسئولين و خود خانواده هاي شهدا، قدر رشادت ها و حماسه هاي شهدا را بدانيم.
پدر شهيد عبدالمجيد شعيري در ادامه با اشاره سخنان رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس در اين ديدار، تصريح كرد: حفظ خاطرات پدر و مادر شهدا در اين زمان مهم است چون ديگر اندكي از پدر و مادر شهداي عزيز در قيد حيات هستند و نياز جامعه جوان ما به همين خاطرات و راه روش شهداي گرانقدر ما است كه اگر خطري كشور را تهديد كند پرشورتر و آگاهانه تر از جوانان نسل پيش از كيان ميهن اسلامي دفاع مي كنند.
زندگينامه شهيد عبدالمجيد شعيري
وي در رابطه با فرزند شهيدش گفت: شهيد عبدالمجيد در سال ۵۰ متولد و در تاريخ ۱۵ خرداد ۶۷ به عضويت تيپ نبي اكرم(ص) درآمد و در گردان رزمي سازماندهي و مشغول خدمت به اسلام شد و در تاريخ ۵ مرداد ۶۷ توفيق حضور در عمليات مرصاد و شهادت در راه خدا را داشت.
پدر شهيد عبدالمجيد شعيري در پايان از زحمات اداره كل حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس استان كرمانشاه در ارتباط به تاليف و چاپ كتاب قول مردانه تشكر كرد و خاطرنشان كرد: وظيفه همه اين است از دستاوردهاي شهداي عزيز تا آخرين قطره خون دفاع كنيم تا مملكت ما به دست صاحب الامر و الزمان (عج) برسد و وجود مبارك ايشان جهان را پر عدل و داد نمايند.
لازم به ذكر است؛ كتاب‌ قول مردانه كه گذري بر زندگينامه شهيد عبدالمجيد شعيري است توسط اداره كل حفظ آثا و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس كرمانشاه به تازگي به چاپ رسيده است.
* دفاع پرس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا