سردار همداني پايه‌گذار بسيج سوريه بود

تا شهدا: سردار رضامحمد سليماني ۲۰ مهرماه در ششمين روز برگزاري كنگره ملي شهداي استان با اشاره به شهادت سردار حسين همداني، این شهید بزرگوار را يكي از اسوه‌هاي مقاومت، صبر، پايداري و ايمان دانست و اظهاركرد: سردار همداني پايه‌گذار بسيج سوريه بود.
 
وي با بيان اينكه امنيت موجود در كشور مديون رشادت‌هاي سردار همداني است افزود: با توجه به اقدامات موثر او، جبهه مقاومت به منظور مقابله با دشمنان مقاومت به شكل ويژه شكل گرفته بود.
 
محمدسلیمانی همچنين با اشاره به جان باختن حجاج با لب تشنه توسط توسط رژيم آل سعود، اظهار كرد: اميدواريم زماني برسد كه با اشاره رهبري بتوانيم انتقام اين جنايت آل‎سعود وهابي را بگيريم.
 
وي در ادامه برگزاری کنگره ملی شهدای استان را یک رویداد و رخداد بزرگ فرهنگی دانست و تأکید کرد: ثمره این کنگره در قالب سند و اثر و کتاب برای نسل‎های آینده باقی خواهد ماند.
 
فرمانده سپاه استان جمع‏آوری ۵۰۰ هزار سند از شهدای استان چهارمحال و بختیاری در راستای برگزاری کنگره را از مهم‎ترین کارهای ستادی دانست که منبع بسیار خوبی برای بهره‎مندی هنرمندان و داستان نویسان و تولید فیلم‎نامه محسوب می‎شود.
 
محمدسلیمانی افزود: تألیف و چاپ ۱۵۰ عنوان کتاب با موضوع شهید و شهادت، همزمان با برگزاری کنگره شهدا از دیگر کارهای مهم صورت گرفته در راستای برگزاری کنگره شهدای استان چهارمحال و بختیاری بوده است.
 
وی از دیدار اعضای ستاد کنگره شهدای استان با مقام معظم رهبری و تقدیم هدایایی به معظم له خبر داد و گفت:‌ در این دیدار کوچک‌ترین قرآن کتابت شده، شجره‎نامه شهدای استان، طومار ولایت‌مداری مردم استان و کتب تالیف شده درباره شهدا آثاری هستند که بعد از برگزاری کنگره تحویل آستان قدس خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا