سرتیپ دوم کاظمی: صبر و ایستادگی خانواده های شهدا مایه اقتدار کشور است

تا شهدا: امیر “داود کاظمی” در حاشیه اعلام خبر تفحص و شناسایی شهید “ابوالفضل رنجبر” از شهدای جاویدالاثر شهر زاویه از توابع زرندیه که با حضور در منزل شهید انجام شد، افزود: خانواده‌های معظم شهدا در شرایطی که کشور در مقابل هجمه نظامی دشمن قرار گرفته بود، فرزندان خود را روانه جبهه کردند تا از اسلام و انقلاب صیانت کنند.

وی بیان کرد: جانفشانی شهدای عزیز و صبر و استقامت خانواده‌های معظم آنان همواره عامل بقا و حیات نظام مقدس اسلامی است.
رئیس سازمان ایثارگران نیروی زمینی ارتش در ادامه با تجلیل از صبر و ایثار خانواده معظم شهدا اظهار کرد: خانواده این شهید عزیز مدت ۳۰ سال منتظر خبری از شهیدشان بودند و امروز این انتظار به سر رسیده است.
وی از خانواده شهدا به عنوان چشم و چراغ این ملت یاد کرد و افزود: شهدای عزیز با نثار خون خود درس ایثار و ایستادگی را به ما آموختند و خانواده آنان نیز زینب‌وار ادامه‌دهنده این راه و منش هستند.
به گفته وی، به برکت خون مطهر شهدا ایران اسلامی در اوج اقتدار و ایثار است و آبرو و حیثیت انقلاب اسلامی در گرو جانفشانی شهدای عزیز و ایثارگران است.
وی در ادامه اظهار کرد: سرباز وظیفه شهید ابوالفضل رنجبر از یگان ۵۵ هوابرد شیراز به جبهه اعزام و از شهدای افتخار آفرین نیروی زمینی ارتش است که در تاریخ ۱۸ شهریورماه ۱۳۶۴ در منطقه عملیاتی حاج عمران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وی بیان کرد: پیکر مطهر این شهید پس از تفحص به معراج شهدای تهران منتقل و پس از انجام آزمایشات DNA شناسایی شد.
به گزارش ایسنا، در این دیدار سردار سلطانی فرمانده ارشد نیروی زمینی ارتش در استان مرکزی، فرماندار زرندیه، امام جمعه زاویه، رئیس بنیاد شهید زرندیه،جمعی از مسئولان شهرستان حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا