اخبار

سربلندی و پیروزی ایران اسلامی مدیون خون شهدا است

به گزارش تا شهدا؛ در راستای تجلیل از زحمات مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای مرکز لرستان و نیز تبادل نظر در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت روز گذشته ۱۱ بهمن جلسه ای با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در محل صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار گردید.
بازوند، مدیرکل صدا و سیمای مرکز افلاک در این جلسه با اشاره به فرا رسیدن روز شهید گفت: بدون هیچگونه تعارف باید پذیرفت که تمام داشته ها و دستاوردهای انقلاب و آنچه به عنوان خدمات در نظام مطرح می باشد و به مردم ارائه می شود تنها به برکت خون شهدا است.
وی گفت: در زمان دفاع مقدس عراق با کمک تمام ابرقدرتهای جهان به ایران حمله کرد ولی رزمندگان و جوانان این مرز و بوم نگذاشتند که حتی یک وجب از خاک میهن به دست دشمن بیافتد و اینگونه بود که سازمان ملل بعد از ۸ سال حقانیت را به ایران اسلامی داد و تنها دلیل آن برکت خون شهدا و ایثار و فداکاری کسانی بود که در لوای حکومت اسلامی و پیروی از منویات ولی فقیه فداکارانه از تمامیت ارضی ایران دفاع کردند.
بازوند در خصوص گرامیداشت روز شهید گفت: روز شهید روز بااهمیت و باارزشی است که به مانند نورافکن پرقدرتی در بین همه ایام سال می درخشد چون خون شهید جاریست و این روز به نام کسانی است که از همه چیز خود گذشتند که جمهوری اسلامی پابرجا بماند و ما هم اکنون امنیت داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا