ستاد هماهنگی بزرگداشت پدرشهیدآیت اله غیوری برگزار شد

تا شهدا؛ حسن عسگری نماینده رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری از برگزاری ستاد هماهنگی بزرگداشت اولین سالگرد ارتحال پدر شهید” آیت الله حاج سید علی غیوری” عالم مجاهد و یار دیرین امام و انقلاب اسلامی خبر داد و گفت : این جلسه با هدف گرامیداشت و ارزش نهادن به وفاداری به انقلاب و نظام اسلامی و کوشش بی دریغ  این عالم ربانی در خدمت به مردم و مستمندان برگزار شد .
عسگری گفت :به مناسبت برگزاری هرچه با شکوهتر اولین سالگرد  ارتحال عالم پرهیزگار و خدمتگزار، مرحوم آیت الله حاج سید علی غیوری (رحمه‌الله علیه)  که ضایعه‌ای جبران ناپذیر بر پیکره اسلام بود ه است جلسه ای در مسجد امام حسن عسگری (ع) برگزار شد .
وی افزود :ایشان عمر پربرکت خود را به خدمت و تلاش برای مردم به ویژه مستضعفان و نیازمندان و درماندگان سپری کرد.
عسگری بنابرگزارش این جلسه  افزود :ازخصوصیات بارز ایشان وفاداری به انقلاب و نظام اسلامی و کوشش بی دریغ در خدمت به مردم و مستمندان بود ‌،تا درجه ای که در این راه فرزند برومند خود را نیز در سالهای دفاع مقدس، تقدیم انقلاب اسلامی کرد.
این عالم فاضل و سید مجاهد در مسئولیت‌های گوناگون، با همه وجود به اسلام، انقلاب و کشور، صادقانه و مخلصانه خدمت کرد و با نیکنامی و سربلندی و افتخار،‌ دار فانی را بدرود گفت.
مرحوم آیت‌الله سیدعلی غیوری، پدر شهیدوالامقام سید حسن غیوری در  بیست و هفتم آذرماه  در سن هشتاد و چهار سالگی براثر ایست قلبی دعوت حق را لبیک گفت و پیکر آن مرحوم در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) به خاک سپرده شد.
گفتنی است مصوبات این جلسه تهیه فیلم و کلیپهای با هدف شناساندن هرچه بیشتر شخصیت والای این عالم ربانی و تهیه سی دی که در اختیار اقشار مختلف قرار گیرد وتشکیل کمیته های تبلیغات و اطلاع رسانی و کمیته انتظامات و کمیته دعوت از مدعوین از مصوبات این جلسه بود .
شهیدسید حسن غیوری در سال اول فروردین ماه هزارو سیصدو چهل و شش در شهرری بدنیا آمدو در منطقه عملیاتی حلبچه در تاریخ دهم فروردین ماه هزار و سیصدو شصت و هفت به فیض شهادت نائل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا