ساماندهی ۹ گلزار شهدا در شش ماهه نخست سال

به گزارش تا شهدا؛ موسی سلیمانی با ارائه گزارشی از فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیشابور در شش ماهه اول سال جاری تصریح کرد: خوشبختانه بنیاد نیشابور فعالیت‌های بسیار چشمگیری در موضوعاتی از قبیل یادواره‌ها، ساماندهی گلزار شهدا، مباحث پژوهشی و دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر از خود به جای گذاشته است.
وی افزود: در راستای برگزاری یادواره‌های شهدا بنیاد نیشابور بسیار خوب عمل کرده است به شکلی که  با برگزاری ۳۴ یادواره شهدا در نیمه نخست سال جاری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با قدرت قدم برداشته است.
سلیمانی بیان کرد: علی رغم کمبود بودجه و اعتبارات ۹ گلزار روستاهای شهرستان نیشابور ساماندهی گردید.
وی با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیشابور در بحث پژوهش حرف اول را در میان دیگر شهرستان‌ها می‌زند تاکید کرد: هم اکنون ۲۴۰۰ فرزند شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد واحد نیشابور و ۱۶۰۰ فرزند شاهد و ایثارگر دیگر در دانشگاه‌های پیام نور و علمی و کاربردی و سما این شهرستان مشغول به تحصیل هستند.
رئیس بنیاد نیشابور گفت: خوشبختانه در طرح سپاس که با هدف دیدار و تکریم و تعظیم خانواده‌های شاهد و ایثارگر صورت می‌گیرد، با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای دیگر توفیق دیدار قریب به ۲۴۰۰ خانواده شاهد و ایثارگر در نیمه نخست سال حاصل گردید.
وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران در موضوع ورزش نیز با افتخارآفرینی علی اصغر دولابی جانباز ورزشکار این شهرستان که مقام دوم کشور را در رشته پرتاب نیزه از آن خود کرد روند بسیار خوبی داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا