اخبار

ساماندهی گلزار شهدا با موفقیت به پایان رسید

به گزارش تا شهدا؛ حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری عصر سه‌شنبه در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به‌منظور ساماندهی گلزارهای شهدا در استان بوشهر صورت گرفته است تا شاهد تکمیل ساماندهی این گلزارها در استان باشیم.
وی با اشاره به همکاری همه مسئولان استان بوشهر برای تکمیل طرح‌های ساماندهی گلزارهای شهدا در استان بوشهر، خاطرنشان کرد: توجه ویژه‌ای در استان بوشهر به امور شهدا و ایثارگران صورت گرفته است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر از ابلاغ ۱۵ میلیارد ریال اعتبار در سال جاری برای این نهاد اشاره کرد و ادامه داد: ۶۷ درصد از این اعتبارات تخصیص یافته است.
وی با اشاره به پایان عملیات ساخت مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان بخشی این نهاد در بوشهر، اضافه کرد: ۱۰۰ میلیارد ریال برای ساخت این مجتمع هزینه شده است.
حجت‌الاسلام تشکری افزود: ۳۰ میلیارد ریال برای تجهیز مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان بخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر نیاز است که با تجهیز مجتمع، در دهه فجر شاهد افتتاح آن خواهیم بود.
وی بیان کرد: اردوگاه بزرگ تفریحی و فرهنگی درشهر گناوه ساخته می‌شود که نقش مهمی در ارائه خدمات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا