سالگرد شهدای اطلاعات عملیات لشگر انصارالحسین (ع) برگزار شد

تا شهدا: شامگاه پنج‌شنبه، شهر همدان حال و هوای جهاد و شهادت به خود گرفته بود و عکس شهدا در خیابان‌ها و میادین خودنمایی می‌کرد.

در این شب باز هم طبق چند سال اخیر سالن ورزشی ولایت شرکت گاز همدان میزبان همرزمان شهدا و مردم ولایی دارالمومنین بود تا با حضور پرشور خود یک بار دیگر یاد و نام شهدا را زنده کنند.
بیست و هشتمین سالگرد شهادت سردار علی چیت‌سازیان و شهدای اطلاعات عملیات لشگر انصارالحسین (ع) پرشورتر از سال‌های گذشته برگزار شد تا یکبار دیگر نام این شهید گرانقدر زنده شود.
حضور جوانان که لباس آنها به عکس‌ مقام معظم رهبری و شهدا منقش شده بود از ابتدای درب ورودی مراسم حال و هوای خاصی به این محفل معنوی داده بود.
آیت‌الله طه‌ محمدی امام جمعه همدان میهمان ویژه مراسم بود، برادر شهید چیت‌سازیان و پدر شهید مصیب مجیدی هم جزو کسانی بودند که به مهمانان این مراسم خیر مقدم عرض می‌کردند.
""
اجرای دکلمه در وصف شهدا و هم‌خوانی گروه منتظران مهدی (عج) مریانج از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
حبیب جانی‌پور، مهدی مرادیان و سید علی مساوات از رزمندگان اطلاعات عملیات و همرزمان شهید چیت‌سازیان، خاطرات زیبایی از این شهید گرانقدر بازگو کردند.
""
اکبر امین‌پور از دیگر بازماندگان اطلاعات عملیات، آخرین سخنران این مراسم بود که با لحن قاطع گفت: برقراری ارتباط با آمریکا خط قرمز ملت و رهبر ماست و هیچکس حق ندارد از این خط قرمز عبور کند.
مرثیه‌سرایی حضرت علی اکبر (ع) آخرین برنامه این مراسم بود که توسط اکبر امین‌پور انجام شد.
* فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا