اخبار

ساخت یادمان آخرین خلبان شهید در ماسال

به گزارش تا شهدا؛ محمود قاسم‌نژاد،فرماندار شهرستان ماسال با بیان اینکه احداث یادمان خلبان شهید «حسین فرزانه»، آخرین خلبان شهید نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران و تندیس هواپیما، پروژه‌ای ارزشمند در جهت حفظ و ترویج ارزش‌های والای دفاع مقدس محسوب می‌شود،خاطرنشان کرد: این پروژه علاوه بر معرفی و زنده نگه داشتن یاد این خلبان شهید و دیگر شهدای شهرستان،می‌تواند به عنوان یک جاذبه گردشگری در سطح شهر ماسال موثر باشد.
وی با تاکید بر لزوم تسریع در اجرای این پروژه، خواستار همکاری اداره برق و شهرداری ماسال شد و اضافه کرد: باید هرچه سریع‌تر نسبت به رفع مشکلات اجرایی این پروژه از جمله جابجایی دکل برق، احداث میدان و نصب تندیس اقدام کنیم.
فرماندار ماسال ادامه داد:در همین راستا در جهت تامین اعتبار لازم جهت اجرای این پروژه، علاوه بر اعتبارات شهرداری ماسال و هوانیروز جمهوری اسلامی، ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال نیز از سوی کمیته برنامه‌ریزی شهرستان به این پروژه اختصاص یافته که این امر نشان‌دهنده میزان اهمیت و توجه فرمانداری ماسال به اجرای این پروژه است.
پروژه احداث یادمان آخرین خلبان شهید نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران،بنا بر تفاهم‌نامه سه‌جانبه بین هوانیروز جمهوری اسلامی ایران، فرمانداری و شهرداری ماسال؛به طور مشارکتی در محل ورودی شهر ماسال احداث می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا