اخبار

زنان شهیده را به عنوان الگو معرفی کنیم

به گزارش تا شهدا؛ نشست کمیته بانوان کنگره ۳۰۰۰ شهید خراسان شمالی به ریاست قوپرانلو مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری برگزار شد .
خانم قوپرانلو در این نشست گفت : خراسان شمالی پنج شهیده زن دارد که ۴ شهیده از شهرستان شیروان و یک شهیده متعلق به شهرستان بجنورد است.
وی با اشاره به اهمیت کنگره ۳۰۰۰ شهید خراسان شمالی افزود : گسترش فرهنگ ایثار و شهادت از جمله اهداف برگزاری کنگره شهدا است و ما امیدواریم بتوانیم با بهره گیری از این ظرفیت، زنان شهیده را بعنوان الگوی زنان استان معرفی کنیم.
قوپرانلو گفت : تا کنون یادواره های مختلفی در استان برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای زن برگزار شده است و ان شاءلله سعی می کنیم با بهره گیری از تجربیات گذشته نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم .
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری برگزاری یادواره های ویژه بانوان در شهرستانها(زنان شهیده)، اجرای دوره آموزشی تربیت مربی عفاف و حجاب با همکاری سایر ادارات، اجرای طرح تربیتی بهشت خانواده با رویکرد نقش تربیتی مادران شهدا، تهیه بانک اطلاعات شهدای زن و ایثارگران، طراحی تمبر با موضوع زنان شهیده، اجرای مسابقات مختلف در حوزه بانوان در ، ساخت کلیپ، ساخت مستند تلویزیونی ، رادیویی، خبری و … از زندگی شهدای زن را از جمله برنامه های کمیته خواهران در این  کنگره عنوان کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا