اخبار

زنان ایثارگر، الگوی کاملی از ایثار و گذشت هستند

به گزارش تا شهدا؛ سیدمصطفی کشفی دراین مانور که باحضور فرزندان، مادران و همسران شهدا و جانبازان و سائراقشار به منظور اعتراض به بی‌حجابی‌های کنونی، در سالروز کشف حجاب رضاخان، باتجمع درمیدان امام خمینی (ره) برگزارشد، افزود: زنان جامعه کنونی ما باید حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت زینب(س) را الگوی خود قرار دهند.
رئیس بنیاد ساوه بااشاره به هجمه‌های مختلف دشمنان گفت: بیگانگان با انواع ترفندها به دنبال تضعیف ارزش‌های اسلامی و دینی درجامعه هستند و زنان ودختران ایران اسلامی حواسشان باشد که این بار غربی‌ها زنان جامعه مارا مورد هدف قرارداده‌اند.
وی افزود: دین مبین اسلام برای بانوان کرامت، حرمت و ارزش انسانی خاصی قائل است و غفلت از این مهم را درایجاد آسیب به کانون گرم خانواده موثر می‌داند.
کشفی افزود: امروزه خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید نمونه و الگوی زنان جامعه باشند و آگاه و هوشیار باشند که دشمن درکمین است.
گفتنی است تجمع کنندگان با سردادن شعارهای، شهدا ما شرمنده‌ایم، ای خواهرم حجابت، برادرم نگاهت، حجاب ما وقار ماست، شهادت افتخار ماست، حجاب ما نشانه وقار است، حجاب ما مایه افتخار است؛ انزجار خویش را نسبت به بدحجابی اعلام کردند و این پیشگامان عرصه های فرهنگی، با اجرای این مانور، خواستار نگه داشتن حرمت خون پاک شهدا و نهادینه شدن فرهنگ حجاب و عفاف، درجامعه اسلامی شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا