اخبار

رویکرد فعالیت‌های کارکنان بنیاد باید فرهنگی باشد

به گزارش تا شهدا؛ احسان‌الله لنکرانی، معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه توجیهی نیروهای جدیدالورود به بنیاد، گفت: بنیاد یک نهاد فرهنگی است، به همین دلیل بایستی فعالیت‌‌های همه کارکنان با رویکرد فرهنگی باشد.
وی افزود: کارکنان جدید بنیاد نیز که در هر واحدی مشغول به کار می‌شوند، بایستی فعالیت‌های آنان رنگ و بوی فرهنگی داشته باشد.  
لنکرانی به وظایف معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد استان قزوین اشاره کرد و گفت: جمع‌آوری اسناد شهدا، ثبت و ضبط کردن خاطرات والدین شهدا، ساماندهی برگزاری یادواره‌های شهدا، رسیدگی به امور تحصیلی دانشجویی و دانش‌آموزان ایثارگر، برگزاری اردوهای تفریحی و زیارتی و برنامه‌‌های ورزشی ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر از جمله این وظایف می‌باشد.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین برنامه‌های بنیاد است، افزود: این نهاد تلاش می‌کند تا با اجرای برنامه‌های مختلفی این فرهنگ را در جامعه جاری کند.
وی با بیان اینکه خدمت کردن به خانواده‌های شاهد و ایثارگر اجر معنوی دارد، گفت: خداوند به کارکنان بنیاد توفیقی بزرگی عنایت کرده تا خادمان خانواده‌های شاهد و ایثارگر باشند، به همین دلیل بایستی قدران این نعمت باشند و در ارائه خدمات‌رسانی به آنها تلاش کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا