اخبار

رونمایی باریابی به حرم شهدا، کار فرهنگی با ارزشی است

به گزارش تا شهدا؛ منوچهر حبیبی معاون عمرانی استانداری قزوین در افتتاح ایستگاه اطلاع‌رسانی الکترونیکی گلزار شهدا و والدین شهدای قزوین که در سالن جلسات فرهنگی گلزار شهدای قزوین برگزار شد، گفت: امروز اقتدار نظامی و سیاسی که ایران دارد به برکت خون شهدا در انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس است.
وی با بیان اینکه شهدا، جانبازان و رزمندگان با ایثار، گذشت و از خودگذشتگی توانستند امنیت، آسایش و آرامش را به ملت ما هدیه بدهند، افزود: امروز آحاد جامعه بایستی قدردان زحمات آنها باشند.
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: بایستی ارزش‌های انقلاب اسلامی که شهدا مسیر احیای آن را آغاز کردند به نسل جوان امروز انتقال یابد، تا آنها نیز از این انقلاب با اراده و قوت بیشتری در برابر دشمنان محافظت کنند.
حبیبی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام با بهره‌گیری از هر ابزار و امکاناتی مانند فضای مجازی برای کم‌رنگ کردن ارزش‌های اسلامی تلاش می‌کنند، افزود: مسئولین فرهنگی ما باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، دفاع مقدس و ارزش‌های اسلامی گام‌های جدی بردارند تا بتوانند هجمه‌های دشمنان را خنثی کنند.
این مسئول با بیان اینکه رونمایی نرم‌افزار باریابی به حرم شهدا از کارهای فرهنگی ارزشی و شایسته است، گفت: باید انجام چنین کارهایی در فضای مجازی بیشتر شود تا بتوانیم سیره شهدا را مطلوب‌تر به آحاد جامعه معرفی کنیم.
معاون عمرانی استانداری قزوین با اشاره به اینکه ایجاد و برپایی انقلاب اسلامی با فرهنگ ایثار و شهادت محقق شده است، افزود: ادامه یافتن این انقلاب نیز با این فرهنگ میسر هست، به همین دلیل احیای آن در جامعه ضروری است.
وی با بیان اینکه نباید از فرهنگ ایثار و شهادت غافل شد، گفت: با غفلت از این فرهنگ می‌توان قشرهای مختلف جامعه به ویژه جوانان را از آسیب‌ها و معضلات اجتماعی حفظ کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا