اخبار

رونمایی از ۳۷ عنوان کتاب در حوزه ایثاروشهادت

به گزارش تا شهدا؛ بنیادشهید و امور ایثارگران استان اصفهان با همکاری سازمان کتابخانه های شهر اصفهان به مناسبت گرامیداشت روز شهدا(۲۲اسفند)، ۳۷ عنوان کتاب با موضوع ایثار و شهادت را رونمایی می کند.
سید علی قریشی معاون فرهنگی و اموراجتماعی بنیادشهید و امور ایثارگران استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در صبح روز پنج شنبه ۲۰ اسفند سال جاری و به مناسبت روزشهداء در نظر داریم تا از ۳۷ عنوان کتاب که در سال جاری به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پرداخته اند رونمایی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در این مراسم که در سالن آمفی تئاتر بنیادشهید و امور ایثارگران استان اصفهان واقع در خیابان شمس آبادی برگزارخواهد شد ضمن رونمایی از این ۳۷ عنوان کتاب از  7 نویسنده و مولف که اثر آنان به عنوان آثار برتر شناخته شده است تجلیل به عمل خواهد آمد.
وی با اشاره به برگزاری دیگر برنامه های فرهنگی در این مراسم ادامه داد: تجلیل از دبیران فعال آموزش و پرورش در نشرمکتوب ایثار و شهادت، آغاز برگزاری مسابقه بزرگ مطالعه و خلاصه نویسی کتب ایثاروشهادت ویژه دانش آموزان و… از دیگر برنامه هایی است که در این مراسم اجراخواهد شد.
گفتنی است در این مراسم از کتابهای امیران امیریه ، لبخند سنگر ، کتاب خاطرات هفت عملیات ، روضه رضوان ، عمو صادقی ، محمدرضا ، سردارگلشن فاو ، حلقه عشاق ، آتش به اختیار ، ابوطیاره ، جاده های بهشتی ، کمانه ها ، ستون سرباز ، تلخ و شیرین ، آقای دکتر ، وارثان علمدار ، از سیاهی تاسرخی ، موقعیت فرشته ، لبخندمادرانه ۱ و ۲ ، داماد در لباس رزم ، وقتی عشق می بارد ، اولین اذان ، امدادهای غیبی ، یونس گم گشته بازآید ، عیدی آخر ، آقای مدیر ، کیمیاگران عشق ، یک آسمان تنهایی ، پروازپرستوها ، ما ایستاده ایم ، یادنامه شهیدان شاهین شهر ، زیارت آخر ، عشق بی پایان زهرا ، همپای عشق ، بیقراران، دل نامه و آفرین نامه رونمایی می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا