اخبار

روشنگری ابعاد انقلاب، رسالت اصلی پیام‌آوران ایثار است

به گزارش تا شهدا؛ سید مجید حسینی در گردهمایی پیام آوران ایثار و یادمان ۱۷۸ شهید انقلاب اسلامی خراسان رضوی، رسالت پیام آوران ایثار را تبیین ابعاد انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و همچنین پاسخگویی به نسل جوان دانست و تصریح کرد: رسالت پیام آوران ایثار به قدری مهم است که اگر به درستی وظیفه خود را انجام ندهند باید پاسخگو باشند، رسالت این افراد همان راهی است که دیگر ائمه اطهار(ع) و حضرت زینب کبری(س) به درستی آن را تبیین و پیمودند.
وی افزود: روشنگری نسبت به دهه اول انقلاب و جنگ یکی از رسالت‌های خطیر دیگری است که پیام آوران ایثار بر عهده دارند.
 معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به مقاله فهوی حسین روزنامه نگار مصری و ابراز حقایقی در ارتباط با ایران از زبان این روزنامه نگار، گفت: ایران از منظر این روزنامه نگار ضد ایرانی قدرتی بلامنازع در منطقه است، که این اقتدار را به فضل الهی و رهبری بی‌نظیر مقام عظمای ولایت به دست آورده است.
وی از راه اندازی ستاد وقف شهدا در برخی از شهرستان‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: این ستاد در برخی از شهرستان‌ها راه‌اندازی شده است و تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال در این زمینه احصاء شده است.
حسینی تاکید کرد: باید در زمینه وقف شهدا در میان آحاد مردم به ویژه خاندان معظم شهدا و ایثارگران در جهت زنده نگه داشتن نام و یاد امام راحل، شهیدان و همچنین ترویج و افزایش ضریب نفوذ فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل‌های فعلی و بعدی کار شود.
لازم به ذکر است در این نشست حاضرین به بیان نقطه نظرات، دیدگاه‌ها و فرصت‌ها و چالش‌های پیش رو پرداختند و در پایان آن مقرر شد که دبیرخانه پیام آوران ایثار با عضویت ۵ نفر از حاضرین در نشست تشکیل و امور ویژه و محتوای لازم در اختیار گروه قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا