اخبار

روایت قهرمانی غواصان دریا دل زنجان در عملیات کربلای ۴ چاپ شد

به گزارش تا شهدا؛ سید شمس‌ الدین موسوی اظهار داشت: کتاب روزهای خاردار روایتی شنیدنی از قهرمانان کربلای ۴ است که از سوی مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان منتشر شده است.
 
وی با بیان اینکه این کتاب به روایت قهرمانی غواصان دریا دل که خود را به موج های پرخروش اروند سپرده بودند، می پردازد، افزود: این کتاب روایت سال های مظلومیت و اسارت غواصان زنجانی در زندان های بعث عراق است.
 
مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه این کتاب  بیان خاطرات دکتر محمد جواد میانداری به قلم فاطمه شکوری است، افزود: این کتاب توسط انتشارات غواص به چاپ رسیده است.
 
موسوی با اشاره به اینکه این کتاب به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌ های دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان چاپ شده است، خاطرنشان کرد: این کتاب روایت آزاده ای است که خانواده وی به مدت چهار سال برایش مراسم سالگرد شهادت برگزار کردند.
 
وی با بیان اینکه این آزاده پس از چهار سال اسارت به آغوش خانواده برگشت، گفت: کتاب «روزهای خاردار»، به زودی در زنجان رونمایی می ‌شود.
 
مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌ های دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به چاپ سه کتاب دیگر تا آخر سال یادآور شد: روایت زندگی شهید حسین باقری از گردان شهر زنجان نیز در دست چاپ است.
 
موسوی از انتشار خاطرات زنان مبارز زنجان خبر داد و گفت: همسران و مادر شهدا نیز نقش ویژه ای در دوران دفاع مقدس و تربیت فرزندان خود داشتند که مرکز حفظ آثار سپاه اقدام به جمع آوری خاطرات آنها می کند.
 
وی گفت: زندگینامه شهید اباذر فیروزی از فرماندهان شهرستان خرم دره نیز در مرحله اخذ مجوز است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا