اخبار

رمز ماندگاری شهدا معرفت و درک حقیقت بود

به گزارش تا شهدا؛ سیدمصطفی کشفی در جلسه دیدار با والدین شهدای بخش مرکزی این شهرستان، گفت: مردم برای به ثمر رسیدن این انقلاب با اهدای خون شهدا و ایثارگری‌های آنان سختی‌ها را متحمل شده‌اند و در شرایط حساس کنونی وظیفه‌ ما حراست و حفظ ارزش‌ها و انتقال این ارزش‌ها به نسل‌های آینده است.
رئیس بنیاد ساوه افزود: شهدا جز خدا ندیدند و در این راه نیز به مقام شامخ شهادت که بزرگ ترین مقام برای انسان است نائل شدند.
 وی تصریح کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های آنها هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد و حقیقتاً با دیدن صبر و روحیه بالا و انگیزه‌های بیدار آنها همه ما روحیه می‌گیریم.
کشفی گفت: شهدا در مقطع زمانی که انقلاب و ایران اسلامی به آنان نیازمند بود جان خود را با اخلاص در دست گرفته و برای حفاظت از دین و کشور خود لحظه‌ای درنگ نکردند وحال وظیفه ما است که قدر یادگاران شهدا را بدانیم و درراه خدمت‌گزاری به این عزیزان از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
گفتنی است این دیدار روز دوشنبه ۲۱دیماه ۹۴ باخانواده شهیدان قاسم یحیایی، علیرضا غیبی، علی‌ سینا و دانش اموز وشهیده زینب هوشمند انجام شد.
شهید قاسم یحیایی و شهیدعلیرضا غیبی اعزامی از بسیج درسال ۶۳ عملیات بدر درمنطقه شرق دجله به شهادت رسیدند، شهیدعلی سینا دانش آموز اعزامی از بسیج سال ۶۷ عملیات مرصاد منطقه اسلام آبادغرب و شهیده زینب هوشمند در سال ۶۴در بمباران هوایی تهران به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا