اخبار

رمز ماندگاری شهدا معرفت و بصیرت بود

به گزارش تا شهدا؛ علی بیگی در نشست کاری با نصیری مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران گفت: رمز ماندگاری شهدا معرفت و بصیرت آنان بود.
وی ضمن تاکید بر تکریم خانواده شهدا وایثارگران گفت: مردم برای به ثمر رسیدن این انقلاب با اهدای خون شهدا و ایثارگری‌های آنان سختی‌ها را متحمل شده‌اند و در شرایط حساس کنونی وظیفه‌ ما حراست و حفظ ارزش‌ها و انتقال این ارزش‌ها به نسل‌های آینده است.
بیگی افزود: شهدا جز خدا ندیدند و در این راه نیز به مقام شامخ شهادت که بزرگ ترین مقام برای انسان است نائل شدند.
وی تصریح کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های آنها هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد و حقیقتاً با دیدن صبر و روحیه بالا و انگیزه‌های آنها همه ما روحیه می‌گیریم.
بیگی گفت: شهدا در مقطع زمانی که انقلاب و ایران اسلامی به آنان نیازمند بود جان خود را با اخلاص در دست گرفته و برای حفاظت از دین و کشور خود لحظه‌ای درنگ نکردند وحال وظیفه ما است که قدر  یادگاران شهدا را بدانیم و درراه خدمت‌گزاری به این عزیزان از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
نادر نصیری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران روز سه شنبه با حضور در فرمانداری رباط کریم با علی بیگی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا