اخبار

رسانه ملی در معرفی روز شهید، نقش موثری دارد

به گزارش تا شهدا؛ نشست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری با مدیرکل و معاونین صدا و سیمای استان با موضوع هفته بزرگداشت شهدا برگزار شد.
قدرت الله رییسی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن تقدیر از عملکرد صدا و سیمای استان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: صدا و سیمای استان همواره در خصوص ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اهتمام ویژه داشته است.
وی افزود: بنیاد آماده ارائه آثار و اسناد مورد نیاز به صدا و سیما برای تولید برنامه های مختلف حوزه ایثار و شهادت است و همان گونه که تاکنون در تولید برنامه های این حوزه مشارکت داشته از این پس نیز این رسالت را ادامه خواهد داد.
رییسی، صدا و سیما را منادی فرهنگ ایثار و شهادت خواند و اظهار داشت: عملکرد خوب صدا و سیمای استان در انعکاس برنامه های کنگره بزرگ شهدا نشان از عزم و توجه ویژه این سازمان به موضوع ایثار و شهادت دارد.
مدیرکل بنیاد شهید امور ایثارگران استان به روز بزرگداشت شهدا اشاره کرد و افزود: ۲۲ اسفند ماه به عنوان روز بزرگداشت شهدا نامگذاری شده است که میزان آگاهی جامعه از این روز در سال گذشته بیش از ۳۴ درصد بوده است، لذا تلاش تمام مسئولان و رسانه ها را می طلبد تا نسبت به معرفی این روز به آحاد جامعه توجه ویژه ای کنند، در این بین صدا و سیما به عنوان رسانه ملی نقش موثری در معرفی این روز دارد.
در ادامه، مهرداد عظیمی مدیرکل صدا و سیمای استان، گفت: شبکه استانی چهارمحال و بختیاری توجه ویژه ای به حوزه ایثار و شهادت دارد و هیچ روزی را در تقویم نخواهید یافت که برنامه ای برای شهدا پخش نشده باشد.
عظیمی با اشاره به اینکه صدا و سیما بهترین زمان ها را هم در حوزه سیما و هم صدا برای پخش برنامه های مربوط به ایثار و شهادت انتخاب کرده است و این ساعات، زمان های پر مخاطب صدا و سیما است، خاطر نشان کرد: صدا و سیمای استان تمام ظرفیت خود را برای پوشش برنامه های کنگره شهدای استان به کار گرفت و با عنایت شهدا برنامه ها به نحو مطلوب انجام شد.
مدیرکل صدا و سیمای استان اظهار داشت: رسانه ملی توان خود را برای اطلاع رسانی و پوشش خبری برنامه های روز شهید و هفته بزرگداشت شهدا، به کار خواهد گرفت.
گفتنی است؛ در این نشست روسای بنیاد شهرستان ها، معاون فرهنگی، رییس اداره تبلیغات بنیاد و مسئول روابط عمومی بنیاد استان هم حضور داشتند و نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا