رجعت شهدای غواص لبیک به ندای رهبر بود

تا شهدا – "حاج سعید حدادیان" مداح و ذاکر برجسته خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام روزگذشته (سه شنبه) در حاشیه مراسم تشییع پیکر ۱۷۵شهید غواص و ۱۰۰ شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج مداحان مستقر در میدان بهارستان با اشاره به پیام شهدای غواص و استقبال باشکوه آحاد ملت ایران اسلامی از این شهدای گرانقدر گفت: وقتی که امام حسین علیه السلام در صحرای کربلا در بین دشمن غریب و تنها ماند و ندای هَل مِن ناصر یَنصُرنی سرداد بدن های مبارک شهدای کربلا تکان خورد به نشانه  اینکه به ندای امام حسین علیه السلام لبیک بگویند.
مداح و ذاکر برجسته خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام در ادامه با اشاره به اینکه شهدای انقلاب و دفاع مقدس از مرتبه و جایگاه بالایی برخوردرند اظهار کرد: شهدای غواص امروز به ندای امام خود لبیک گفته اند و به خاطر همین امر در بین ما حضور پیدا کرده اند.
وی بازگشت شهدای غواص عملیات کربلای ۵ در این برهه از زمان را اتفاقی معنادار دانست و گفت: رجعت شهدای غواص لبیک به ندای رهبر انقلاب است.
حدادیان اظهار کرد: زمانی که مقام معظم رهبری صحبت کردند بدن این شهدای عزیز و بلند مرتبه به نشانه لبیک به ندای رهبری به تغزل در آمد.
مداح و ذاکر برجسته خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام در بخش دیگری از این گفت‌وگوی کوتاه و صمیمی اظهار کرد: همه مسئولین کشور بدانند امروز جیب مردم خالی نیست بلکه پر است از عکس شهید احمدی روشن و وصیت نامه شهدا گرانقدر ۸ سال دفاع مقدس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا