راه و روش، منش و آزادگی شهدا فراموش نشدنی است

تا شهدا: معاون عمرانی فرماندار ویژه چابهار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: رسیدگی و سرکشی منظم به خانواده شهدا موجب ایجاد انگیزه در حوزه کار و فعالیت مدیران و کارکنان دستگاههای اجرائی می شود.

میر لاشاری ضمن اشاره به جایگاه رفیع شهدا افزود: دیدار با خانواده شهدا افتخار بزرگی است که در راستای انجام وظیفه و ارج نهادن به ایثارگری ها و پاسداشت جایگاه والای آنان در جامعه است.
وی با اشاره به رشادتهای شهدا و امنیت در جامعه بیان کرد: امروز این امنیت و اقتداری که در نظام جمهوری اسلامی ایران وجود دارد در سایه مجاهدت و رشادت رزمندگانی بوده که جان خود را برای دفاع از این آب و خاک نثار کردند.
رئیس بنیاد شهید شهرستان چابهار در این دیدار که در فضایی صمیمی و توام با معنویت برگزار شد، با تاکید بر اینکه همه ما مدیون شهیدان، جانبازان، ایثارگران و خانواده آنها هستیم اظهار کرد: دیدار با خانواده محترم شهداء توفیق بزرگی است که در هفته دولت نصیب مسئولین می شود.
علی داورنیا خانواده های شهداء را اصلی ترین سرمایه های کشور عنولن کرد وافزود: مسئولان نظام اسلامی بایستی در لحظات کاری وزندگی فردی واجتماعی از یاد شهداء غافل نشوند واز ارشارات وراهنمائی های آنان درعرصه مدیریتی ولحظه لحظه زندگی خود بهره بگیرند.
وی در توصیف فضایل شهدا بیان کرد: شهدای ما چراغ راه آیندگان و مظهر بصیرت هستند و منش اخلاقی شهیدان رجایی و باهنر در مدیریت کشور باید سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد.
وی تاکید کرد: نسل جوان هم بایستی در ادامه راه شهداء، زندگی و منش آنها را به کار گیرند تا در زندگی موفق باشند.
در پایان این دیدار مسئولین شهرستان با اهدای لوح یادبود از ایثارگری های این خانواده معظم قدردانی کردند.
شهید محمد علی عربی مقدم بخشدار بمپور در سال ۱۳۶۹ توسط اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا