راه شهدا راه ولایت و حمایت از اسلام و انقلاب بود

به گزارش تا شهدا؛ منصور کتان باف با همراهی حسین نصراله رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری با خانواده شهیدان داسار ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا دیدار با خانواده شهدا را توفیقی دانست و گفت :عزت و سربلندی و اقتدار کشور ما مدیون و مرهون ایثارگری شهدا ست.
 کتان باف گفت : شهدای ما برای دفاع از ارزشهای انقلاب رفتند و ما امیدواریم روحیه از خود گذشتگی شهدا را بتوانیم در خود  ایجاد کنیم.  
وی صبر و تحمل خانواده شهدا را قابل ستایش دانست و گفت : باید همیشه قدردان خانواده شهدا باشیم و سرکشی و حل مشکلات آنان را فراموش نکنیم.
کتانباف تکریم خانواده های معظم شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، توجه به معنویات، ارزش ها و باورهای دینی را از اهداف این دیدارها برشمرد و گفت: پيشرفت و سربلندي ايران‌ اسلامي در عرصه‌هاي مختلف مديون خون شهداست و گراميداشت ياد و خاطره از جان‌گذشتگي‌ها و ايثارگري‌هاي رزمندگان اسلام و پاسداشت اهداف آنان وظيفه و تکليف آحاد مردم و به‌ويژه مسئولان است
گفتنی است شهید محمد علی داسار متولد هزارو سیصدو چهل و شش چشم به جهان گشود و با اعزام از بسیج در سال هزارو سیصدو شصت و دو به فیض شهادت نائل آمد .
شهید علیرضا داسار متولد هزارو سیصدو چهل و هفت با اعزام از بسیج در تاریخ هزارو سیصدو شصت و چهار به فیض شهادت نائل آمد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا