اخبار

رئیس بنیاد شهید ورامین با خانواده شهید مدافع حرم مهدی حیدری دیدار کرد

به گزارش تا شهدا؛ امیر پورجوادی در این دیدار معنوی به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: پدران شهدا، مادران شهدا، همسران صبور شهدا، فرزندان شهدا در اين افتخارات پشت سر شهدا قرار دارند.
وی ادامه داد: اگر خانواده‏ هاى شهدا صبور نبوده و با صبوری و مقاومت و ایمان زیاد  شهادت عزيزان خود را تکریم و تجلیل نمی کردند قدر و منزلت شهادت در جامعه ما اینگونه بالا نبود.
پورجوادی گفت: شهدا گوهر گرانبهائى شدند و درخشيدند و خانواده‏هاى شهدا با رفتار شایسته، ايمان و صبورى اين گوهر درخشنده را در معرض ديد همه قرار دادند.
همچنین در این دیدار معنوی خانواده این شهید سعید به قرائت بخشی از وصیت نامه این شهید سعید پرداختند.
در فرازهایی از این وصیت نامه الهی آمده است: من یک پاسدار با لباسی سبز برگرفته از فرهنگ علوی هستم که رهبر و امامم سید علی خامنه ای(حفظه الله) است و با استعانت از خدای متعال و امام زمان(عج) به جهاد در راه خدا می پردازم.
این شهید سعید در این وصیت نامه آورده است: ای عاشقان اباعبدااله الحسین(ع) بایستی محتوای فرامین امام خمینی (ره) و رهبر عزیزمان امام خامنه ای(حفظه الله) را درک و عمل نماییم، بصیرت داشته باشیم تا بلکه قدری از تکلیف خود را به جای آورده باشیم بی طرفی در دعوای حق و باطل معنا ندارد و باید در مقابل باطل ایستاد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا