دیدار کارکنان کمیته امداد انار با خانواده شهیدان حسینی

تا شهدا: هرزگاهی که انسان احساس می کند قلبش زنگار زده یا از معنویات فاصله گرفته و غرق مادیات گشته ، ناخودآگاه به یک منبع معنوی متصل میشود .

از این رو کارکنان کمیته امداد انار به مناسبت هفته دفاع مقدس به همراه خانواده و جهت تجدید میثاق با آرمان های بلند شهدا به منزل پدر همکارشان مجید حسنی که دو شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم اسلام نموده است در روستای ساقی رفته و یک شب سرشار از معنویت رقم زدند .
درابتدای دیدار آقای حسنی خاطره ای از پسر کوچک تر خود غلامرضا اینگونه بیان نمود که هنگام رفتنش دلم نیز با او میرفت بگونه ای که قرار بود پسرم را تا میدان روستا ببرم اما هنگام جدا شدن از او حال دیگری داشتم، باز  تا جاده اصلی و نهایتا تا رفسنجان رفتم و تا وقتی که اتوبوس از من دور میشد به دنبال او نگاه میکردم و احساس میکردم که این دیدار آخر است و در همان عملیات پسرم به شهادت رسید .
مادر بزرگوار شهیدان غلامرضا و محمد حسنی نیز در نهایت تواضع و فروتنی بیان داشتند از اینکه لقب مادر شهید پیدا کردم مسئولیت بنده سنگین تر شده است .
در این دیدار رحماندوست مدیر کمیته امداد امام شهرستان انار ضمن تشکر از حاج آقا حسنی بدلیل استقبال گرم از کارکنان کمیته امداد اظهار داشت : ما افتخار می کنیم که همکارمان برادر دو شهید است و از نظر رفتاری الگوی اخلاقی برای ما می باشد و ویژگی بارز این خانواده محترم این است که هیچ جا از جایگاه خود بعنوان خانواده شهید هزینه نمی کنند و ارزش معنوی شهدا به هیچ عنوان با ترازوهای دنیایی قابل سنجش نیست.
وی افزود: نقش مادران شهدا در تربیت این دلیر مردان باررز می باشد .
در پایان حضار خاطراتی از شهدای بستگان خود بیان نمودند و از شهیدان سلطانمردای ، قربانی (پدر همکار )، اسماعیلی و شهدای مبارزه با اشرار تقدیر شد . سپس تک تک حاضران در جلسه احساس خود را از این دیدار بیان نمودند که جملات و نکات بیان شده حاکی از تاثیر معنوی و درس گرفتن از این خانواده معظم بود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا