اخبار

دیدار کاروان خبری فجر با خانواده شهداء در رشت

تا شهدا؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در این دیدارها با بیان اینکه راهی را که شهید با نثار جان خود روشن می‌کند نوری است که موجب شناخت راه از بی‌راهه می‌شود، خاطرنشان کرد: از خداوند می‌خواهیم‌ نور را بر دل ما بتاباند تا راه را از بی‌راهه بشناسیم.
فیروز فاضلی با اشاره به پیوند قلم و شهادت، تصریح کرد: شهیدان با نثار جان خود راهی را معنا‌دار می‌کنند و اصحاب قلم با قلم خود موجب پویایی و ماندگاری آن راه می‌شوند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز در دیدار مذکور خانواده معظم شهدا را سبب افتخار جامعه توصیف کرد و گفت: جمال شهدا آن‌قدر نورانی است که جامعه با انوار شهیدان روشن شده و به مسیر صحیح هدایت می‌شود.
ابراهیم طاهرنژاد به دیدار کاروان خبری فجر گیلان با خانواده معظم شهدا اشاره کرد و یادآور شد: اصحاب رسانه از فرماندهان جنگ نرم هستند و حضور خبرنگاران در منزل شهدا برای تجدید میثاق با آرمان شهیدان است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با موافقت پدر شهید طاهر‌نیا، از احداث یادمان این شهید در قم خبر داد و گفت: احداث یادمان شهید سجاد طاهرنیا در قم را در دستور کار خود قرار می‌دهیم و تلاش می‌کنیم یادمان این شهید در محل اصلی زندگی‌اش در قم نصب شود.
مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان نیز در دیدار کاروان خبری فجر استان با خانواده شهید امین‌الله اصغری ، تبعیت از ولایت را از برجستگی‌های شهید اصغری عنوان کرد و افزود: دیدار اصحاب رسانه با خانواده معظم شهدا طلیعه خوبی در ترویج فرهنگ ولایتمداری، ایثار و شهادت در جامعه است.
وی با تأکید بر انتقال فرهنگ شهدا به نسل امروز، بیان کرد: زمینه‌سازی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان از برنامه‌های کاروان خبری فجر در استان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا