دیدار همسر رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک از خانواده شهدا و ایثارگر

به گزارش تا شهدا؛ افسانه محبی به همراهی نسرین هلال زاده مشاور امور بانوان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران و منیر لطیفی مهر مشار امور بانوان فرمانداری قرچک از خانواده شهید علیرضا حسینی، شهید عباس مریشی، شهید حسن حسن پور و جانباز ۷۰  درصد قاسمعلی هداوند احمدی دیدار و دلجویی کردند.
افسانه محبی ضمن ابراز خوشحالی از اینکه از نزدیک با خانواده شهدا دیدار و گفت و گو می کند گفت: این دیدارها بسیار مفید است چرا که تأثیرات مثبتی در روحیات این عزیزان دارد و ما از نزدیک با خانواده های دوست داشتنی شاهد و ایثارگر آشنا می شویم که با درک بهتر و صحیح از موقعیت آنها سعی میکنیم راه و روش آنها را الگوی خود در زندگی قرار دهیم.
امیدوارم این دیدارها تکرار شود تا بیشتر با خانواده شاهد و ایثارگر آشنا شویم و از آنها دلجویی کنیم چه بسا که دعا و وجود این عزیزان خیرو برکت در زندگیمان است.
گفتنی است در دیدار با قاسمعلی هداوند احمدی جانبار ۷۰ درصد قرچکی که از هنرمندان معرق کار است سرگذشت دلنشین و  شنیدنی خود را برای این عزیزان تعریف کرد و تابلوهای معرق با چوب که با کلام خدا متبرک شده اند وآثار دست این بزگوار است به رسم یاد بود به همه ی مهمان های خود هدیه داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا